اخبار سینما

بیوگرافی سارا حاتمی بازیگر سریال زخم کاری

بیوگرافی سارا حاتمی بازیگر نقش مائده سریال زخم کاری با عکس و ناگفته ها از شروع تا شهرت اش و خبر ازدواج و همسرش را می خوانید.

سارا حاتمی متولد 1384 در تهران ، بازیگر نوظهور شبکه خانگی است. دانش آموز مقطع دبیرستان می باشد که از کلاس بازیگری وارد سریال «زخم کاری» شد و توانست با نقش مائده کنار مرتضی امینی تبار مشهور شود.

از کلاس تا جلوی دوربین

من درست یک سال و نیم پیش نزد آقای اشکان خطیبی کلاس می رفتم که آقای خطیبی من را به آقای کیومرث مرادی پیشنهاد کردند. رفتم دفتر آقای مرادی که مسئول انتخاب بازیگران زخم کاری بود و تست دادم که گفتند خبر می دهیم ، چند روز بعد زنگ زدند و دوباره رفتم تست دادم و قبولم کردند.

سوارکاری یاد گرفتم

قبل از شروع فیلمبرداری سریال «زخم کاری» هم من و هم مرتضی امینی تبار حدود 10 جلسه ای سوارکاری یاد گرفتم و بعد از این مهارت ، در کار استفاده کردیم.

احساس غریبی نکردم

تک تک اعضای گروه که 70 – 80 نفر بودند به قدری خوب رفتار می کردند و انرژی خوبی داشتند که هیچ وقت حتی 1 درصد بعنوان آدم تازه وارد احساس غریبی نکردم.

برایم کلاس درس بود

من خودم همیشه بعنوان تشکر به آقای مهدویان می گویم چیزهایی که در این مدت یاد گرفته ام به قدری زیاد است که نمی دانم چطور استفاده کنم. بازی در زخم کاری برایم مثل کلاس درسی بود که صد در صد بازدهی داشت.

ازدواج

سارا حاتمی هنوز ازدواج و نکرده و مجرد است

تمرینات مشترک

من و آقای سعید چنگیزیان تمرین بیشتری داشتیم چون قرار بود رابطه پدر و دختری تو بازیمان بیشتر منتقل شود و ملموس تر از آب دربیاید ، برای همین خیلی باهم تمرین می کردیم.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا