اخبار کسب و کار

Razer نسل دوم گوشی ریزر فون خود را خواهد ساخت

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

شرکت متخصص در حوزه کامپیوتر‌های بازی، ریزر، سال گذشته برای اولین بار یک گوشی هوشمند اندرویدی با نام ریزر فون معرفی کرد و به نوعی می‌توان این شرکت را اولین سازنده گوشی‌های گیمینگ اندرویدی دانست. حالا خبرهایی شنیده می‌شود که این شرکت قرار است به زودی نسل دوم گوشی‌های اندرویدی خود را بسازد.

در آخرین گزارش مربوط به درآمد‌های مالی این شرکت، ریزر به صورت رسما اعلام کرد که نسل دوم گوشی‌های هوشمند خود را در دست ساخت دارد اما جزئیات بیشتری از این گوشی ارائه نداد. احتمال می‌دهیم اگر این گوشی تا یکی دو ماه آینده معرفی شود، به پردازنده اسنپ‌دراگن ۸۴۵ مجهز شده باشد. همچنین ممکن است حاشیه‌های نمایشگر دستگاه هم کوچکتر شود. نسل اول ریزر فون، در ماه نوامبر سال گذشته معرفی شد و حالا پس از تقریبا یک سال، زمان مناسبی برای معرفی این گوشی است. گرچه هنوز اسم گوشی نیز مشخص نیست اما تصور می‌کنیم با نام Razer Phone 2 شاهد معرفی این گوشی باشیم.

بخش هیجان‌انگیز دیگر این است گویا ریزر قصد دارد برخی از نرم‌افزارهای اختصاصی خود برای کامپیوترها را به گوشی‌های خود نیز بیاورد. مشخص نیست که منظور ریزر از این حرف چیست اما باید ببینیم که در گوشی بعدی ریزر چه ویژگی‌های نرم افزاری خاصی وجود خواهد داشت. شاید ریزر فون بعدی را بتوان به بازی‌های کامپیوتری همگام سازی کرد یا اتفاقی مشابه این را شاهد باشیم. هرچه باشد فعلا باید منتظر باشیم و ببینیم. در بیانیه ریزر در همین مورد آمده:

با معرفی و فروش موفقیت آمیز نسل اول ریزر فون در اواخر سال ۲۰۱۷، ریزر به عنوان شرکتی پیشگام در این حوزه شناخته شده و با ساخت اولین گوشی برای گیمرها که مدت‌ها به دنبال آن بوده‌اند، یک دسته‌بندی جدید در این صنعت موبایل ایجاد کرده است. این گروه [شرکت ریزر] با معرفی اولین نسل از گوشی‌های ریزر فون و عرضه آن در ابتدا به صورت محدود سپس به صورت گسترده، توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند و نظرهای مثبتی را هم در سطح دنیا دریافت کند. ریزر هم اکنون با توجه به منابع خود، تمرکز خود را روی عرضه دومین نسل از گوشی‌های ریزر متوجه کرده و این گوشی نرم افزار کامپیوترهای گیمینگ را به صنعت موبایل‌ خواهد آورد.

منبع: ۹To5Google

The post Razer نسل دوم گوشی ریزر فون خود را خواهد ساخت appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا