بررسی موانع قانونی رشد کسب و کارهای اینترنتی در جدیدترین شماره ماهنامه پیوست

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

ماهنامه پیوست به عنوان نشریه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شناخته می‌شود. نشریه‌ای که از سال ۱۳۹۱ تاکنون به صورت ماهنامه منتشر می‌شود و در هر شماره به موضوعاتی متنوع از زاویه دید تکنولوژی و فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌پردازد. موضوعاتی که از فیلترینگ و رویدادهای مهم استارتاپ‌ها تا تأثیر اینترنت بر انتخابات ریاست جمهوری و اقتصاد ایران در عصر ارتباطات را در بر می‌گیرد.
این نشریه که همیشه مخاطبان خاص خود را داشته، شماره تازه‌اش اول مهرماه منتشر شده و پرونده ویژه‌اش مربوط به سردرگمی کسب‌وکارهای اینترنتی در ایران، میان هزاران قانون، مقررات و مجوز است. پرونده‌ای که به بهانه فیلترینگ همزمان ۱۸۰ سایت گردشگری نوشته شده و در آن درباره قواعد و قوانین دست و پاگیر کسب و کارهای اینترنتی و اساسا چرایی وجود آنها نوشته شده است.
یکی دیگر از مطالب جنجالی این شماره نیز به پرونده قضایی واردکنندگان موبایل با ارز دولتی و فروش آن با ارز آزاد برمی‌گردد. این مطلب که در آن فهرست شرکت‌های دادگاهی شده و میزان تخلف آنها درج شده، به سرنوشت بازار موبایل در بازار نابه‌سامان امروز می‌پردازد و ابعاد مختلف آن را بررسی می‌کند.

دیگر مطالبی که در این شماره از ماهنامه پیوست می‌خوانید:

  • روزهای سخت موبایل
  • سرورهای امن ناکافی، اولین چالش زیرساختی در ایران
  • آیا حملات سایبری قابل پیشگیری هستند؟
  • هفت جرم اینستاگرامی ایرانیان
  • نماد اعتماد الکترونیکی، بایدها و نبایدها
  • اپلیکیشن‌های کاربردی برای یک توانیاب

و ….

مجله پیوست به صورت ماهانه به سردبیری آرش برهمند منتشر می‌شود و شما می‌توانید هر شماره از آن را با ۵۰ درصد تخفیف در ۴۸ ساعت اول انتشار از طریق سایت فیدیبو دانلود و مطالعه کنید.

دانلود ماهنامه پیوست از فیدیبو

The post بررسی موانع قانونی رشد کسب و کارهای اینترنتی در جدیدترین شماره ماهنامه پیوست appeared first on دیجی‌کالا مگ.

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *