اخبار سینما

سریال ماورایی علیرضا افخمی در راه است

کارگردان شناخته شده سریال‌های ماه رمضانی تلویزیون از ساختِ مجموعه‌ای ماورایی خبر داد که در مرحله ایده‌پردازی است.

یکی از رکورداران ساختِ سریال ماه رمضانِ تلویزیون، علیرضا افخمی است. او آخرین بار بعد از مدتی غیبت، با سریال «احضار» به شبکه یک آمد.

افخمی از سفارشِ سیمافیلم و ساختِ سریال ماورایی خبر داد.

او تأکید کرد: این روزها در مرحله ایده‌پردازیِ مجموعه‌ای ماورایی قرار دارد. این مجموعه از سوی سیمافیلم برای ماه رمضان 1402 سفارش داده شده که مراحل طرح و ایده آن پیش می‌رود.

علیرضا افخمی در سال 1369 به‌عنوان ناظر کیفی دستیار کارگردان و بازیگر در مجموعه تلویزیونی «روزی روزگاری» همکاری داشت و بعد از این پروژه مدیر برنامه‌ریز سریال «امام علی(ع)» داود میرباقری شد. پس از آن مسئولیت نظارت کیفی بر سریال‌ها را به‌عهده گرفت.

علیرضا افخمی سال 1382 اولین سریال تلویزیونی‌اش تحت عنوان «تب سرد» را جلوی دوربین برد و پس از آن «او یک فرشته بود» را برای ماه رمضان شبکه دو سیما ساخت. «پنجمین خورشید»، «5 کیلومتر تا بهشت»، «زیرزمین» و «پرستاران» دیگر کارهای این نویسنده و کارگردان تلویزیون به‌شمار می‌رود. افخمی مجموعه «وفا» را هم برای محمدحسین لطیفی نوشت.

«احضار» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید نیز در ژانر ماورایی برای رمضان 1400 ساخته شد و با حواشی و بازخوردهای متعدی روبرو بود.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا