اخبار سینما

«خانه به دوش» به آنتن «تماشا» آمد

سریال «خانه به دوش» ساخته‌ رضا عطاران و محصول سال ۱۳۸۳ تلویزیون از شبکه تماشا پخش می‌شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه تماشا، سیدمحسن رفیعی پور مدیر تامین برنامه شبکه تماشا اعلام کرد: این شبکه در ماه رمضان قصد دارد نگاهی ویژه به تولیدات کشورهای اسلامی داشته باشد. بر این اساس سریال‌هایی که محصول کشورهای اسلامی هستند در یک باکس به صورت ویژه پخش خواهند شد. پخش سریال جدید کره‌ای و یک سریال طنز خاطره‌انگیز از دیگر برنامه‌های این شبکه در ایام ماه مبارک رمضان است. دانلود سریال کمدی

مدیر تامین برنامه شبکه تماشا در مورد جزئیات باکس‌های شبکه تماشا در ماه مبارک رمضان افزود: در ساعت ۱۷ شبکه تماشا، برنامه ماه تماشایی را پخش می‌کند که هدف آن مرور خاطرات خاطره‌انگیز ماه رمضان در سال‌های گذشته است. خاطره بازی با برنامه‌های عروسکی، انیمیشن، آداب و سنن روستاها، رمضان در جبهه و صحبت‌های بزرگان انقلاب در این ماه مبارک از بخش‌های اصلی این برنامه است. همچنین بخش نماهنگ و نظرسنجی برنامه «هم آهنگ» و جوایز روزانه که در این بخش هر روز به قید قرعه به سه نفر جوایزی تقدیم می‌شود، دیگر بخش‌های آن را تشکیل می‌دهد.

رفیعی پور ادامه داد: باکس ساعت ۱۸ شبکه تماشا با عنوان جهان اسلام، ماموریت انعکاس تولیدات کشورهای اسلامی در حوزه مقاومت دارد و ملودرام‌ها و سریال‌های تولید شده جهان اسلام را پخش خواهد کرد. این عناوین برخی آرشیوی بوده و بخشی در حال آماده سازی و دوبله است. شبکه تماشا در این بخش همچنین قصد دارد تاکید ویژه ای به اهمیت این ماه در زندگی مردم کشورهای اسلامی و مسلمانان سراسر دنیا داشته باشد. باکس ساعت ۱۹ باکس ثابت سریال‌های شرقی است که در حال حاضر سریال «امپراطور دریا» روی آنتن است و پس از پایان این عنوان، سریال «تماشاگر» (Watcher) پخش خواهد شد که سریال جدید و اختصاصی شبکه تماشا است. این سریال در امور دوبلاژ سیما با مدیریت دوبلاژ مهسا عرفانی و گویندگی صداپیشگانی چون علی همت مومیوند، فاطمه نیرومند، اکبر میرزا هاشمی، سعید شیخ زاده و منوچهر زنده دل کار شده است. این سریال داستان بخش ویژه ای در پلیس را روایت می‌کند که با هدف کشف فساد داخلی نیروهای دولتی و پلیس تشکیل شده است و در شروع داستان مشخص می‌شود همه چیز به سال‌ها قبل بازمی گردد. باکس ساعت ۲۰ این شبکه به پخش سریال «بانوی عمارت» اختصاص دارد و در ساعت ۲۱ سریال «جراحت» پخش می‌شود.

وی در پایان بیان کرد: در ساعت ۲۲ سریال پرطرفدار و اسپانیایی «سرقت پول» (Money Heist) پخش می‌شود که تا انتهای ماه مبارک ادامه دارد. در باکس ساعت ۲۳ با توجه به فقدان بار طنز در سریال‌های امسال شبکه‌های سیما، شبکه تماشا به سراغ یکی از خاطره‌انگیزترین سریال‌های مناسبتی ساخته شده برای ماه رمضان رفته است. سریال «خانه به دوش» از ساخته‌های رضا عطاران و محصول سال ۱۳۸۳ تلویزیون که به داستان ماشالله با بازی حمید لولایی و خانواده اش می‌پردازد، در این ساعت پخش می‌شود. باکس ساعت ۲۴ نیز به پخش همزمانی سریال «خوشنام» اختصاص دارد که سریال شبکه ۱ سیماست و شبکه تماشا هر شب در ساعت ۲۴ آن را پخش خواهد کرد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا