اخبار کسب و کار

کارگردان هنری Silent Hill 2 از بازی لغو شده این مجموعه می‌گوید

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

ماجرای لغو شدن ساخت بازی‌های Silent Hill همواره یکی از ناخوشایندترین و ناراحت‌کننده‌ترین اتفاقات صنعت بازی بوده است. آخرین مورد آن هم که مطمئنا آن را به خاطر دارید، بازی Silent Hills بود که توسط «هیدئو کوجیما» ساخته می‌شد؛ ساخت این اثر پس از اختلاف بین کوجیما و کونامی به صورت کامل لغو شد و تنها چیزی که از آن برای‌مان باقی مانده، همان دموی P.T است.

با این وجود، ظاهرا کونامی در سال ۲۰۱۳ یک قسمت دیگر از این مجموعه هم لغو کرده است! به تازگی «ماساهیرو ایتو»، کارگردان هنری و طراح موجودات Silent Hill، یک تصویر مفهومی از این قسمت به اشتراک گذاشته.

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده کنید، Team Silent قرار بود یک بازی جدید را برای این مجموعه بسازد؛ اثری که هیچ ارتباطی به بازی کوجیما نداشت و توسط خالقان اصلی این مجموعه ساخته می‌شد. متاسفانه به خاطر «پیمان‌نامه عدم افشا» (NDA) نمی‌توانیم جزییات بیشتری از این اثر بدانیم یا حتی اینکه همین تصویر مفهومی را با کیفیت بالاتری مشاهده کنیم.

ایتو همچنین به خاطر طراحی کاراکتر Pyramid Head شناخته می‌شود. یکی از سوالات همیشگی طرفداران این مجموعه این بوده که واقعا چه چهره‌ای زیر کلاه این شخصیت قرار گرفته. با این حال، ماساهیرو تصمیم گرفت تا همچنان این راز را مخفی نگه دارد و هویت واقعی این کاراکتر را مشخص نکند. او تنها گفت که این کلاه سر Pyramid Head نیست و او قطعا یک چهره واقعی دارد.

اگر مستند ساخت Silent Hill 2 را دیده باشید حتما می‌دانید که این صحبت با گفته‌های راوی مستند تناقض دارد. در این مستند گفته می‌شود که ایتو در ابتدا می‌خواسته Pyramid Head را به صورت یک انسان با ماسک طراحی کند. اما پس از آن تصمیم می‌گیرد تا این کاراکتر را به یک هیولا با چهره‌ای مخفی تبدیل کند؛ به همین دلیل، گمان می‌رود که این کلاه بخشی از بدن این کاراکتر باشد.

ایتو هم برای شفاف‌سازی گفت: «من هیچ‌وقت نگفتم که این کلاه/هرم سر این شخصیت است.» با اینکه طرفداران سوالات بیشتری پرسیدند، اما ایتو هیچ جواب مشخصی به آن‌ها نداد.

یکی دیگر از رازهای بزرگ این مجموعه به ۹ مربع قرمز در پایان Silent Hill 2 مربوط می‌شود. ایتو گفت که به دلایل مشابهی نمی‌خواهد راز پشت پرده این مربع‌ها را فاش کند.

منبع: bloody-disgusting

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post کارگردان هنری Silent Hill 2 از بازی لغو شده این مجموعه می‌گوید appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا