اخبار کسب و کار

موفقیت آلبوم جدید آریانا گرانده با حضور آهنگساز ایرانی!

رسانه نوا – آلبوم جدید آریانا گرانده، ستاره بزرگ موسیقی پاپ امروز دنیا که با حضورایلیا سلمان زاده، موسیقیدان ایرانی نامزد گرمی تولید شده است در طی دو هفته به موفقیت‌های بسیاری دست یافته و از جمله این که در هفته اول انتشارش بر اساس اعلام سایت بیلبورد پرفروش‌ترین آلبوم امریکا بود.

این آلبوم توانست با فروش ۲۳۰ هزار نسخه (ترکیبی از نسخه فیزیکی ، دیجیتالی و استریمنیگ) رکورد خوبی ثبت کند. از این تعداد ۱۲۳ هزار نسخه فیزیکی بوده است. این آلبوم همچنان در صدر آلبوم‌های پرفروش چارت بیلبورد است.

آلبوم « Sweetener» چهارمین آلبوم آریانا گرانده ۲۵ ساله است که فارل ویلیامز و ایلیا سلمان زاده تهیه کننده‌های (پردیوسر) اصلی آن بودند. ایلیا سلمان زاده موسیقیدان ۳۱ ساله ایرانی الاصل مقیم امریکا ۵ قطعه این آلبوم را تهیه و تنظیم کرده است از جمله « No Tears Left to Cry» که از ترانه‌های موفق این آلبوم محسوب می‌شود که پیشتر به شکل تک‌آهنگ منتشر شده بود.

این آلبوم با دریافت امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ که بر اساس ۲۰ نقد از رسانه‌های معتبری هم‌چون رولینگ استون، تامیز، آل میوزیک، اینترتیمنت ویکلی، ورایتی و پیچفورک ، به دست آمده است در زمره آلبوم‌های موفق سال جاری میلادی قرار می‌گیرد.

آلبوم حاوی ۱۵ ترانه است که در سه‌ مورد از آنها هنرمندان مهمان (فارل ویلیامز، نیکی میناژ و میسی الیوت) در مسند خواننده همکاری کرده‌اند. آریانا گرانده خودش در ساخت ۶ترانه همکاری داشته است و فارل ویلیامز با ساخت ۷ ترانه و تولید آنها مهم‌ترین آهنگساز این آلبوم محسوب می‌شود.
ایلیا سلمان زاده در ساخت موفق‌ترین ترانه این آلبوم با عنوان « God Is a Woman» مشارکت داشته و ۵ قطعه از جمله همین قطعه را پردیوس (پُردیوس) کرده است. سلمان‌زاده جدایی از این در مسند هم‌خوان، نوازنده درامز، نوازنده گیتار، نوازنده کیبورد، نوازنده گیتار بیس و نوازنده پرکاشن حضور داشته است.

سلمان‌زاده تا کنون سه مرتبه نامزد جایزه گرمی شده است که اولین بار در سال ۲۰۱۲ برای همکاری با گروه « The Lonely Island» نامزد گرمی شد. دومین بار برای همکاری با جسی.جی نامزده این جایزه شد و سومین بار برای همکاری با الی گولدینگ و تیلور سوئیفت بود که نامزد جایزه گرمی شد. این هنرمند سابقه همکاری با جنیفر لوپژ را هم در کارنامه کاری خود دارد.

آلبوم « Sweetener» اولین همکاری سلمان‌زاده و گرانده نیست آنها همکاری خود را از سال ۲۰۱۲ با دومین آلبوم آریانا گرانده با نام « My Everything» آغاز کردند.

نوشته موفقیت آلبوم جدید آریانا گرانده با حضور آهنگساز ایرانی! اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا