اخبار کسب و کار

تمدن ۶ روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

شرکت بازی‌سازی ۲K Games خبر از عرضه‌ی جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های تمدن یعنی Civilization VI روی کنسول نینتندو سوییچ داده است. نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی تمدن ۶ کاملا شبیه به نسخه‌ی کامپیوتر خواهد بود و قرار است در روز ۱۶ نوامبر روی سوییچ عرضه شود.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ تمدن ۶ قرار است در روز ۱۶ نوامبر روی سوییچ عرضه شود.

در توضیح نسخه‌ی سوییچ تمدن ۶، شرکت بازی‌سازی ۲K Games گفته است که تمام محتوای دانلودی و آپدیت‌های این بازی تا زمان عرضه را در آن جای خواهند داد؛ طوری که چهار بسته‌ی دانلودی «وایکینگ‌ها»، «لهستان»، «استرالیا» و «پارس و مقدونیه» که به صورت در نسخه‌ی سوییچ به صورت پیش‌فرض قرار دارند.

نسخه‌ی سوییچ تمدن ۶ را هم‌چنین می‌توان به صورت چهار نفره و آفلاین، البته روی چهار کنسول متفاوت، بازی کرد.

بازی تمدن ۶ در سال ۲۰۱۶ روی کامپیوتر عرضه شد. البته با توجه به اینکه سال گذشته شاهد عرضه‌ی این بازی روی آیپد هم بودیم، عرضه‌ی آن روی سوییچ چندان غافلگیرکننده به نظر نمی‌رسد. با این حال، بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که تا به امروز هیچ کدام از شماره‌های مجموعه‌ی تمدن روی کنسول‌ها عرضه نشده بودند و عرضه‌ی تمدن ۶ روی نینتندو سوییچ، اولین ورود این مجموعه را به کنسول‌های بازی رقم می‌زند.

اطلاعات بیشتر یا تریلری از نسخه‌ی سوییچ تمدن ۶ در دست نداریم و این موضوع هم به دلیل تعویق در پخش برنامه‌ی Nintendo Direct این هفته است. به دلیل زلزله‌ی هوکایدو، نینتندو هم برنامه‌ی این هفته‌ی خود برای رونمایی تعدادی بازی را به عقب انداخته است.

منبع: Gematsu

The post تمدن ۶ روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا