اخبار کسب و کار

HTC لیست گوشی‌هایی را که اندروید پای دریافت می‌کنند منتشر کرد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

هفته پیش شرکت گوگل رسما اندروید پای را برای گوشی‌های سری پیکسل خود عرضه کرد. بلافاصله بعد از گوگل، نوبت به اسنشال و البته نوکیا ۷ پلاس رسید تا این بروزرسانی را دریافت کنند. از آن زمان تا کنون دیگر شرکت‌ها هنوز رسما اعلام نکرده‌اند کدام گوشی‌هایشان اندروید پای را دریافت می‌کنند اما خوشبختانه، در دو روز گذشته، سونی و HTC لیست گوشی‌هایی که بروزرسانی اندروید Pie را دریافت می‌کنند، منتشر کرده‌اند.

این روز‌ها نام شرکت دوست داشتنی HTC در کنار ضررهای مالی بیشتر از هر زمان دیگری شنیده می‌شود. متاسفانه اوضاع مالی این شرکت اصلا خوب نیست و گوشی HTC U12+ هم نتوانسته به این شرکت تایوانی کمک شایانی کند. البته این‌ها دلیل نمی‌شود که این شرکت مشتریان خود را فراموش کرده باشد. HTC به تازگی در توییتر خود لیست گوشی‌هایی که اندروید پای را دریافت خواهند کرد، منتشر کرده است.

همینطور که در عکس بالا شاهد هستید، پرچمدار کنونی این شرکت یعنی U12+ در ابتدای لیست دریافت کنندگان اندروید پای قرار گرفته است. در ادامه نیز نام گوشی‌های U11+، U11 و U11 Life به چشم می‌خورد. متاسفانه نام دو گوشی HTC U Ultra و U Play در این لیست به چشم نمی‌خورد. اما احتمال دارد که پس از عرضه اندروید پای برای لیست گوشی‌های معرفی شده، در فاز دوم بروزرسانی‌ها، دو گوشی U Ultra و U Play هم بروزرسانی اندروید پای را دریافت کنند. متاسفانه HTC اعلام نکرده که این بروزرسانی بزرگ اندروید چه زمانی برای گوشی‌های این شرکت عرضه خواهد شد.

منبع : ۹To5Google

The post HTC لیست گوشی‌هایی را که اندروید پای دریافت می‌کنند منتشر کرد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا