اخبار تکنولوژی

اپلیکیشن گوگل با یک میلیارد دانلود در پلی استور رکورد زد

اپلیکیشن ماشین‌ حساب گوگل که به صورت پیش‌ فرض روی بسیاری از گوشی‌های اندرویدی نصب شده است و آمارها نشان می‌دهد این تعداد بارگیری این برنامه از مرز یک میلیارد دانلود در پلی استور عبور کرده است.

البته باید به این مسئله توجه کرد که اپلیکیشن ماشین حساب گوگل هر ساله به صورت پیش‌فرض روی بسیاری از گوشی‌های اندرویدی نصب می‌شود، بنابراین بیان این مسئله چندان تعجب برانگیز نخواهد بود. با این حال طبق آمار ارائه شده از سوی Android Police تعداد نصب‌های این اپلیکیشن از سال ۲۰۱۹ دوبرابر شده است. در این صورت، این رشد حتی برای اپلیکیشنی که به صورت پیش‌فرض در دسترس کاربران اندروید قرار دارد، کاملا قابل توجه است.

این اپلیکیشن یک ماشین حساب کامل محسوب می‌شود که از برخی توابع نیز پشتیبانی می‌کند. اما برای ریاضیدانان واقعی به هیچ وجه جایگزین ماشین حساب TI-36 از شرکت فناوری آمریکایی Texas Instruments نخواهد شد.

هر چند هنوز مشخص نیست که طراحی اپلیکیشن ماشین حساب گوگل در اندروید ۱۲ نیز بروزرسانی شود اما در حال حاضر نسبت به سایر اپلیکیشن‌ها از دقت بسیار خوبی برخوردار بوده و از همه مهم‌تر به راحتی در دسترس است. در حال حاضر بسیاری از اپلیکیشن‌های ماشین حساب شخص ثالث با ارائه دکمه‌ها و عملکردهای مختلف به کاربران قصد دارند خود را به عنوان جایگزین اپلیکیشن گوگل معرفی کنند.

اپلیکیشن ماشین‌ حساب گوگل از سال ۲۰۱۹ بروزرسانی جدیدی دریافت نکرده که این موضوع خیلی تعجب‌ آور نیست زیرا واقعا نیازی به ویژگی جدید دیگری ندارد و در حال حاضر نیاز بسیاری از کاربران را برطرف می‌کند.

با این وجود اگر اپلیکیشن ماشین حساب گوگل به صورت پیش فرض روی گوشی موبایل یا تبلت اندروید شما نصب نشده به راحتی و از طریق فروشگاه پلی استور می‌توانید آن را دانلود کنید. از سایر اپلیکیشن‌ها و بازی‌هایی که پیش از ماشین حساب گوگل به یک میلیارد نصب در پلی استور گوگل رسیده‌اند می‌توان به Subway Surfers، Candy Crush Saga و تیک تاک اشاره کرد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا