اخبار کسب و کار

آلبوم جدید ماکان اشگواری و امیر صارمی در نیاوران رونمایی شد

رسانه نوا – ماکان اشگواری و امیر صارمی دومین آلبوم مشترک‌شان با عنوان «بعد برو» را با یک اجرای زنده در فرهنگسرای نیاوران رونمایی کردند.

به گزارش رسانه نوا، پنج‌شنبه شب بارانی نهم اسفند فرهنگسرای نیاوران میزبان اجرای زنده دوئت ماکان اشگواری و امیر صارمی بود. دوئتی که پیش از این در سال ۱۳۹۵آلبوم موفق «دور» را منتشر کرده بودند. صارمی و اشگواری در یک شب پر مخاطب و احساسی میزبان طرفدارانشان بودند که آمدند تا اجرای زنده آنها را ببینند و اولین مخاطبان آلبوم تازه هنرمندان محبوب‌شان باشند.

ماکان اشگواری خواننده مسلط و مدرس موسیقی در شب رونمایی آلبومش با همراهی امیر صارمی همکار و یار قدیمی‌اش اجرای استاندارد و با کیفیتی برای علاقمندان به نمایش گذاشتند. و بعد از اجرا در کنار علاقمندانشان مراسم ساده انتشار آلبوم «بعد برو» را برگزار کردند.

«بعد برو» حاوی ۱۰ قطعه جدید از این دوئت است که توسط خودشان آهنگسازی و تنظیم شده است. این آلبوم به شکل آنسامبل در استودیو صبا ضبط شده است و کاوه عابدین علاوه بر صدابرداری میکس و مسترینگ آلبوم را هم انجام داده است. تویک زادوریان هم مدیریت هنری و طراحی گرافیک کار را برعهده داشته است.

«هوس است»، «بعد برو»، «همیشه» ، «نازنده بالا»، «زمان»، «لب گریه»، «دست غمت»، «شبیه تو می‌خندم»، «بهار دلکش» و «بُدُو ُبدُو» قطعاتی هستند که در این آلبوم جای گرفتند. حافظ،بابا طاهر، ملک الشعرای بهار، ابراهیم منصفی و ماکان اشگواری سرایندگان اشعاری هستند که در این آلبوم اجرا شده‌اند.

ماکان اشگواری سال گذشته اسفند ماه آلبوم شخصی و مستقل «برای کامیون‌ها» را منتشر کرده بود و امسال هم با تهیه کنندگی خودش و امیر صارمی «بعد برو» را با همکاری شرکت نشر و پخش جوان منتشر کرد.

نوشته آلبوم جدید ماکان اشگواری و امیر صارمی در نیاوران رونمایی شد اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا