اخبار کسب و کار

لباس سه گانه سینمایی اسپایدرمن به بازی پلی‌استیشن ۴ آمد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

استودیوی بازی‌سازی اینسامنیاک گیمز در حرکتی غافلگیرانه، لباس جدیدی به بازی اسپایدرمن (Spider-Man) اضافه کرده است. لباس اسپایدرمن در سه گانه‌ی سینمایی «اسپایدرمن»، منظورمان فیلم‌های اسپایدرمن ۱ و ۲ و ۳ است که به کارگردانی «سم رایمی» ساخته شده‌اند، در قالب یک آپدیت رایگان به بازی اضافه شده است.

لباس اسپایدرمن در سه گانه‌ی سینمایی «اسپایدرمن» در قالب یک آپدیت رایگان به بازی اضافه شده است.

خبر اضافه شدن لباس اسپایدرمن سم رایمی را اینسامنیاک گیمز دیروز در توییتر منتشر کرد. ماه‌ها بود که طرفداران بازی اسپایدرمن پلی‌استیشن ۴ در توییتر و شبکه‌های اجتماعی مختلف از اینسامنیاک درخواست اضافه کردن این لباس را داشتند. این یکی دو ماه اخیر درخواست‌ها از اینسامنیاک گیمز در توییتر، کمتر شبیه درخواست و بیشتر شبیه به حملات جمعی بودند. در هر حال، اینسامنیاک گیمز لباس سه گانه‌ی سینمایی اسپایدرمن را هم به بازی خود اضافه کرده است.

در کنار این لباس که به صورت رایگان به بازی اضافه شده است، دیروز هم‌چنین شاهد عرضه‌ی آخرین بسته‌ی الحاقی بازی اسپایدرمن بودیم. سومین بسته‌ی الحاقی بازی به اسم Silver Linings دیروز برای بازی عرضه شد و به قصه‌ی اسپایدرمن پایان داد. بسته‌‌ی الحاقی Silver Linings هم‌چنین سه لباس به بازی اضافه می‌کند که لباس فیلم انیمیشنی Into The Spider-Verse هم یکی از آن‌هاست.

به غیر از لباس جدید، آپدیت جدید اسپایدرمن هم‌چنین فیلترها، استیکرها و قاب‌های جدیدی برای عکاسی به بازی اضافه می‌کند.

منبع: Polygon

The post لباس سه گانه سینمایی اسپایدرمن به بازی پلی‌استیشن ۴ آمد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا