اخبار کسب و کار

بخش آنلاین Red Dead 2 همین روزها عرضه می‌شود

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

درست مثل ساخته‌ی قبلی شرکت بازی‌سازی راک‌استار گیمز، بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 همزمان با عرضه‌ی بازی، در دسترس بازی‌کننده‌ها قرار نگرفت. راک‌استار پیش از عرضه‌ی بازی قول داد که این بخش را تا پایان ماه نوامبر عرضه کند. چند روزی بیشتر تا اتمام ماه نوامبر باقی نمانده و این طور که به نظر می‌رسد، راک‌استار گیمز به قول خود عمل خواهد کرد. به لطف درز اطلاعات مختلف توانسته‌ایم کم و بیش مطمئن شویم که بخش Red Dead Online به زودی در اختیار خریداران بازی قرار خواهد گرفت.

البته آن‌طور که راک‌استار گیمز گفته است، بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 در ابتدا به صورت آزمایشی و بتا عرضه خواهد شد. دقیقا هم حرفی از محتوای بخش Red Dead Online زده نشده و نمی‌دانیم با چه چیزی طرف هستیم، ولی کم و بیش می‌توانیم پیش‌بینی‌هایی هم داشته باشیم؛ طوری که بدون شک از نظر روند و ساختار، بخش آنلاین بازی بی‌شباهت به بخش آنلاین جی‌تی‌ای نخواهد بود.

خود راک‌استار در توضیح بخش Red Dead Online نوشته است: «با قرار دادن گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 به عنوان پایه، بخش Red Dead Online به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد تا به تنهایی یا با دوستان خود به گشت و گذار بپردازند و در عین حال هم به کمک آپدیت‌های مرتب و تنظیم و تغییر، این بخش رشد و تکامل پیدا می‌کند.»

نکته‌ی جالب این جاست که ظاهرا برخی بازی‌کننده‌ها در حال حاضر مشغول بازی کردن Red Dead Online هستند، چون اچیومنت‌های این بخش در ایکس‌باکس لایو توسط تعدادی از افراد آنلاک شده‌اند. مطمئنا راک‌استار گیمز مشغول تست بازی است.

این اچیومنت بخش آنلاین بازی Breakout نام دارد و تصویر آن هم یک زنجیر پای باز شده است. چند وقت پیش هم وب‌سایتی تصویری از Red Dead Online منتشر کرده بود مرحله‌ی ابتدایی این بخش را نشان می‌داد. در این تصویر درشکه‌ای را می‌بینیم که مشغول حمل تعدادی زندانی است.

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2

مثل جی‌تی‌ای ۵، بخش Red Dead Online هم تجربه‌ای بزرگ و پر از مراحل مختلف است که به صورت رایگان در اختیار خریداران Red Dead Redemption 2 قرار می‌گیرد. دقیقا مثل بحش آنلاین جی‌تی‌ای ۵ هم انتظار داریم تا راک‌استار گیمز سال‌ها از این بخش پشتیبانی و مرتب به آن محتوای جدید اضافه کند.

منبع: GameSpot

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post بخش آنلاین Red Dead 2 همین روزها عرضه می‌شود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا