اخبار کسب و کار

نقش اصلی سریال ویچر به هنری کویل سپرده شد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

می‌دانیم که مراحل ساخت و تولید سریال ویچر با سرعت بالایی در شبکه‌ی نت‌فلیکس در حال پیشرفت است. سریال ویچر قرار است مجموعه‌ی بزرگ جدیدی برای شبکه‌ی نت‌فلیکس باشد؛ مجموعه‌ای که با اقتباس از روی مجموعه رمان‌های ویچر ساخته شده است. تا یکی دو روز پیش می‌دانستیم که فیلم‌نامه‌ی تمام قسمت‌های سریال ویچر نوشته شده است. دیشب بازیگر نقش اصلی این سریال هم مشخص شد. نقش «گرالت» (Geralt) به «هنری کویل» (Henry Cavill) سپرده شده است.

فصل اول سریال ویچر هشت قسمت خواهد بود و طبق برنامه‌های نت‌فلیکس قرار است در سال ۲۰۲۰ پخش شود.

هنری کویل را بیشتر به خاطر بازی در نقش سوپرمن در فیلم‌های دنیای دی‌سی می‌شناسیم. هنری کویل هم‌چنین به خاطر بازی در فیلم‌هایی مثل The Man From UNCLE و دو قسمت اخیر ماموریت غیرممکن هم شهرت دارد.

«لورن هیسریش»، تهیه کننده و نویسنده‌ی سریال ویچر، پس از انتشار یک شایعه، دیروز رسما از انتخاب هنری کویل برای نقش گرالت رونمایی کرد. لورن هیسریش در توییتر خود نوشته است:

«او اولین کسی بود که دیدم. چهار ماه پیش بود. حتی نویسنده‌ها را انتخاب نکرده بودیم و فیلم‌نامه هم نداشتیم. چراغ سبز سریال را گرفته بودیم و اشتیاق زیادی داشتیم. و اشتیاقی که او به ما داد را هم هرگز فراموش نکرده‌ام. او خود گرالت است. او همیشه خود گرالت بوده. خوشحالم که هنری کویل را به خانواده‌ی ویچر وارد می‌کنم.»

هنری کویل کمی قبل از انتشار پیغام رسمی تهیه کننده‌ی سریال ویچر، در فیس‌بوک و اینستاگرام خود پستی منتشر کرده و نوشته بود که آدرس پستی‌اش از این پس به «گرالت در کر مورهن» تغییر کرده است. «کر مورهن» مدرسه‌ی است که ویچرها در آن آموزش می‌بینند.

در حال حاضر که می‌دانیم از چند ماه پیش هنری کویل به عنوان نقش گرالت انتخاب شده بود، صحبت‌های اخیر او را بیشتر درک می‌کنیم. بازیگر نقش سوپرمن حدود یک ماه پیش در مصاحبه‌ای به خبرگزاری IGN گفته بود که بدش نمی‌آید نقش گرالت را بازی کند. از طرفی، هنری کویل چند وقت پیش تصویری فوتوشاپ شده از عکس خودش در قالب گرالت را در اینستاگرام خود پست کرده بود.

هنری کویل طرفدار سفت و سخت مجموعه بازی‌ها و رمان‌های ویچر است و از این لحاظ، انتخاب هنری کویل ما را خوشحال می‌کند. اینکه این بازیگر با بازی‌ها و رمان‌های ویچر و دنیای این مجموعه، آشنایی بسیار زیادی دارد، بدون شک در بازی او تاثیرگذار خواهد بود. از طرف دیگر، احتمالا نت‌فلیکس می‌خواهد سریال ویچر را به یک مجموعه‌ی طولانی و بزرگ مثل «بازی تاج و تخت» تبدیل کند و به همین دلیل سراغ یک بازیگر جوان را گرفته است.

فصل اول سریال ویچر هشت قسمت خواهد بود و طبق برنامه‌های نت‌فلیکس قرار است در سال ۲۰۲۰ پخش شود.

منبع: Eurogamer

The post نقش اصلی سریال ویچر به هنری کویل سپرده شد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا