اخبار کسب و کار

حجت اشرف‌زاده در آلبوم جدید گروه موسیقی شیلر حضور دارد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

حجت اشرف‌زاده در سال‌های اخیر به عنوان یکی از بهترین خوانندگان موسیقی ملی یا پاپ-سنتی جایگاه خودش را پیدا کرده است. گروه موسیقی آلمانی شیلر هم که از کنسرت سال گذشته در ایران برای همه شناخته‌شده‌اند. شیلر یک گروه موسیقی الکترونیکی با شهرت بین‌المللی است که کنسرت‌هایش در ایران با استقبال فوق‌العاده‌ای روبه‌رو شد. شنوندگان این شانس را داشتند که در تالار بزرگ وزارت کشور موسیقی جدیدی را بشنوند که خیلی هم از آن لذت بردند. حالا خبر جدید، همکاری اشرف‌زاده با گروه شیلر است که البته در وهله اول خبر عجیبی است چون سبک موسیقی این دو هیچ ارتباطی به یکدیگر ندارد.

فون دیلن با شنیدن صدای حجت اشرف‌زاده در زمان حضورش در ایران تصمیم به همکاری با این خواننده گرفت.

حجت اشرف‌زاده در جدیدترین آلبوم گروه آلمانی شیلر به‌عنوان خواننده حضور دارد. یکی از قطعات آلبوم با صدای او و با حضور کریستوفر فون دیلن، سرپرست گروه آلمانی شیلر در تهران ضبط شده است.

کریستوفر فون دیلن در دومین سفرش به ایران و به‌عنوان سورپرایز قطعه «برلین تهران» را برای نخستین بار اجرا کرد و این قطعه شروع پیوند فرهنگی ایران و آلمان در عرصه موسیقی شد. روی این قطعه تصاویری از شهر تهران گذشته شد که در کنسرت‌های این گروه در سراسر دنیا پخش شود.

فون دیلن با شنیدن صدای حجت اشرف زاده در زمان حضورش در ایران تصمیم به همکاری با این خواننده گرفت و به همین دلیل پس از اتمام تور کنسرت‌هایش در اروپا، مجددا به ایران سفر کرد تا با همکاری اشرف‌زاده قطعه‌ای را برای آلبوم جدید گروه شیلر ضبط کنند.

مصطفی کبیری تهیه‌کننده کنسرت تهران درباره این همکاری گفت: «تیم برگزاری کنسرت‌های گروه شیلر در تهران، نگاه صرفا بیزینسی به برگزاری اجراهای خارجی در ایران نداشته است و ما از ابتدا قصد داشتیم علاوه بر برگزاری کنسرت‌هایی با استانداردهای بین‌المللی در تهران، با معرفی موسیقی ایران به هنرمندان مطرح بین‌المللی فضایی را برای همکاری و تعامل در این عرصه ایجاد کنیم و همچنین بتوانیم موسیقی ایران را از طریق چنین همکاری‌هایی به مردم دنیا در فضایی گسترده‌تر معرفی کنیم. اکنون این همکاری موجب می‌شود تا بسیاری از مردم دنیا با آواز ایرانی آشنا شوند و امیدوارم این همکاری‌ها دوطرفه و ادامه‌دار باشد. ما تا امروز شاهد همکاری‌های هنرمندان ایرانی برای ضبط آلبوم شخصی‌شان با برخی هنرمندان بین‌المللی بودیم اما این همکاری برای یک آلبوم گروه مطرح بین‌المللی است و همین امر باعث می‌شود که موسیقی ایران و هنرمندان ایرانی به دنیا معرفی شوند.»

همکاری حجت اشرف زاده و گروه آلمانی شیلر تلفیق موسیقی الکترونیک و آواز ایرانی است و با توجه به پخش بین‌المللی آلبوم گروه شیلر در همه جهان شنیده خواهد شد.

The post حجت اشرف‌زاده در آلبوم جدید گروه موسیقی شیلر حضور دارد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا