اخبار کسب و کار

محتوای دانلودی Anthem رایگان خواهد بود

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

الکترونیک آرتز می‌خواهد مطمئن شود که اشتباهات بازی‌هایی مثل بتل‌فرانت ۲ را هرگز دوباره تکرار نمی‌کند. در همین راستا هم الکترونیک آرتز برنامه‌های بزرگی برای بازی‌های جدید خود مثل بتلفیلد ۵ یا Anthem دارد. این دو بازی قرار نیست هیچ نوع لوت باکس یا پرداخت‌های درون برنامه‌ای غیر ظاهری داشته باشند. الکترونیک آرتز هم‌چنین دیروز اعلام کرد که تمام محتوای دانلودی داستانی بازی Anthem رایگان عرضه خواهند شد.

بازی Anthem قرار است در روز ۳ اسفند ۱۳۹۷ روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

استودیوی بازی‌سازی بایوویر این اطلاعات را در طول رویداد PAX West و در صحبتی که برای بازی Anthem برگزار کرده بود، ارایه کرده است. هیچ اطلاعاتی از اینکه دقیقا محتوای دانلودی بازی چه چیزی خواهد بود، در دست نداریم. با این حال، همانطور که در پیش‌نمایش این بازی گفتیم، دنیای Anthem طوری طراحی شده است تا یک هسته‌ی ثابت داشته باشد، و بتوان در طول سال‌ها به این هسته محتوای بیشتری اضافه کرد.

«مایک گمبل»، تهیه کننده‌ی بازی Anthem در توییتر خود درباره‌ی بازی توضیح داده و نوشته است: «Anthem یک داستان اصلی دارد که به پایان می‌رسد، ولی طوری طراحی شده است تا بتوانیم پس از عرضه هم قصه‌گویی در بازی را ادامه دهیم و دنیای آن را زنده و همیشه در حال تغییر نگه داریم. ماجراجویی‌هایی جدید، شخصیت‌های جدید و سرگرمی‌های جدید به بازی اضافه کنیم.»

«مایک دارا» (Mike Darrah) هم که از دیگر تهیه کنندگان بازی است، با تایید این موضوع که محتوای دانلودی داستانی بازی کاملا رایگان خواهد بود، گفته است: «نمی‌خواهیم مخاطب خود را از یکدیگر جدا کنیم. می‌خواهیم همه بتوانند تجربه‌ی داستانی یکسانی داشته باشند و جلوی این موضوع را نخواهیم بست.»

الکترونیک آرتز تمام محتوای دانلودی بازی‌هایی مثل تایتان‌فال ۲ یا حتی بتل‌فرانت ۲ را به صورت رایگان برای تمام بازی‌کننده‌ها عرضه کرد. بتل‌فرانت ۲ که به مشکلات بزرگ پرداخت‌های درون برنامه‌ای دچار شد و تایتان‌فال ۲ هم بازی شگفت‌انگیزی بود که به دلیل برنامه‌ریزی‌های بد الکترونیک آرتز در عرضه، هیچ کس آن را بازی نکرد.

بازی Anthem قرار است در روز ۲۲ فوریه سال آینده‌ی میلادی (۳ اسفند ۱۳۹۷) روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

بیشتر بخوانید: پیش‌نمایش بازی Anthem

منبع: PCGamesN

The post محتوای دانلودی Anthem رایگان خواهد بود appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا