اخبار کسب و کار

سونی: باید یک کنسول نسل بعد داشته باشیم

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

«کنیچیرو یوشیدا» (Kenichiro Yoshida)، مدیر عامل شرکت سونی، به تازگی درباره‌ی نسل بعدی کنسول پلی‌استیشن صحبت‌هایی کرده است. مدیر عامل سونی بدون اینکه مشخصا به پلی‌استیشن۵ اشاره کند، گفته است که نیاز به یک کنسول نسل بعدی وجود دارد.

فایننشال تایمز می‌گوید پلی‌استیشن بعدی یک جهش بسیار بزرگ در مقایسه با پلی‌استیشن۴ نخواهد بود.

یوشیدا در مصاحبه‌ای که با نشریه‌ی فایننشال تایمز داشته، گفته است: «در حال حاضر، باید بگویم که لازم است یک کنسول نسل بعد داشته باشیم.»

در همین مقاله‌ی فایننشال تایمز درباره‌ی سونی، این نشریه هم‌چنین با استناد به منابع خود، می‌گوید که سونی مشغول ساخت یک تبلت برای استریم بازی‌ها روی آن است. با این حال، شاید به زودی این دستگاه سونی را نبینیم، چون استریم بازی‌ها هنوز چندان هم محبوب و بزرگ نشده است و زیرساخت‌های لازم برای راه اندازی آن هم چندان فراهم نیست. از طرف دیگر، سونی هم‌چنین به دنبال همکاری بهتر بخش‌های سینما و بازی خود است.

مقاله‌ی منتشر شده هم‌چنین به دیدگاه سونی درباره‌ی تورنمنت‌های بازی و به طور کلی eSports می‌پردازد. طبق گفته‌ی فایننشال تایمز، سونی می‌خواهد حضور پررنگ‌تر و موقعیت بهتری در تورنمنت‌ها و مسابقات حرفه‌ای داشته باشد؛ طوری که سونی معتقد است که گسترش صنعت eSports روش مناسبی برای افزایش مخاطب بازی‌های ویدیویی است. بهبود نقش اجتماعی بازی‌های ویدیویی هم از دیگر اهداف آینده‌ی سونی است.

فایننشال تایمز درباره‌ی کنسول بعدی سونی هم کمی صحبت کرده است. این خبرگزاری می‌گوید که استودیوهای بازی‌سازی و شرکت‌هایی که از برنامه‌های سونی برای پلی‌استیشن بعدی مطلع هستند، به فایننشال تایمز گفته‌اند که پلی‌استیشن بعدی یک جهش بسیار بزرگ در مقایسه با پلی‌استیشن۴ نخواهد بود؛ طوری که از نظر معماری و ساختار با دستگاه یکسانی طرف خواهیم شد.

اگر می‌خواهید درباره‌ی پلی‌استیشن۵ و زمان عرضه و سخت‌افزار احتمالی آن بیشتر بدانید، حتما مقالات زیر را بخوانید.

بیشتر بخوانید: آیا پلی‌استیشن ۵ در ۲۰۲۰ عرضه می‌شود؟

بیشتر بخوانید: پیش‌بینی قدرت، قیمت و تاریخ عرضه پلی‌استیشن ۵

بیشنر بخوانید: چرا نباید به این زودی‌ها منتظر PS5 و Xbox بعدی باشیم؟

منبع: ResetEra

The post سونی: باید یک کنسول نسل بعد داشته باشیم appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا