اخبار کسب و کار

شهرام زندی خبر داد: انتشار دو آلبوم جدید تا پایان سال/ گلایه از تهیه‌کنندگان موسیقی

رسانه نوا – شهرام زندی خواننده با سابقه موسیقی پاپ در گفتگو با خبرنگار رسانه نوا ضمن تشریح فعالیت های جدیدش، از تهیه کننده‌های موسیقی انتقاد کرد.

به گزارش رسانه نوا، شهرام زندی در ابتدا در مورد انتشار آلبوم جدید خود گفت: «بنده در حال حاضر حدود ۱۸ قطعه آماده انتشار دارم که انشالله تا پایان سال این قطعات را به صورت دو آلبوم صوتی منتشر خواهم کرد. بنده در این دو آلبوم با هنرمندانی همچون فرزاد سرور، امین میرزایی، مهدی میرزایی، پژمان مبرا و… که هر کدام از بهترین هنرمندان عرصه موسیقی هستند همکاری داشته‌ام.»

وی همچنین در مورد انتشار تک آهنگ نیز بیان کرد: «در حال حاضر حدود ۳ قطعه آماده انتشار دارم اما به دلیل اینکه تمام این قطعات شاد هستند و امکان پخش آن در ایام سوگواری محرم و صفر وجود ندارد، انشالله پس از این ایام این قطعات را به مرور زمان در فضای مجازی منتشر خواهم کرد. همچنین ۴ قطعه نیز برای سازمان محترم صدا و سیما آماده انتشار دارم که بزودی منتشر خواهد شد.»

خواننده آلبوم تو همونی در مورد برگزاری کنسرت در تهران و شهرستان ها نیز خاطرنشان کرد: «متاسفانه اکثر کنسرت‌هایی که برگزار می‌کنیم اجراهای ارگانی است. به دلیل اینکه هنرمندانی که فعالیتشان را در اواخر دهه ۷۰ و همین طور دهه ۸۰ آغاز کردند، در حال حاضر هیچ کدام بلیت فروشی کنسرت ندارند و از میان تمام هنرمندان آن زمان، تنها علیرضا عصار است که کنسرت برگزار می‌کند و حتی سال گذشته نیز به مدت ۷ الی ۸ شب در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت. متاسفانه نمی‌دانم چرا مابقی خواننده‌های آن دوره خصوصا بنده اقدام به برگزاری کنسرت و بلیت فروشی آن نمی‌کنیم. نمی دانم چرا تهیه‌کننده های موسیقی در این زمینه اقدامی انجام نمی‌دهند تا خواننده هایی که در دهه ۸۰ اوج فعالیتشان بود، کنسرت برگزار کنند. شاید هم خودمان در انجام این کار کوتاهی می‌کنیم اما شما این سوال را باید از تهیه‌کننده‌های محترم موسیقی بپرسید که چرا اقدامی انجام نمی‌دهند تا این خواننده‌ها نیز به روی صحنه روند.»

شهرام زندی در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر فعالیت گروه ها و خواننده های جدید و تاثیر آن بر فعالیت خواننده های دهه ۸۰ نیز گفت: «متاسفانه در حال حاضر دیگر صداسالاری مد نیست. شما زمانی که در دهه ۸۰ یک قطعه ای را گوش می کردید، بلافاصله می‌گفتید خواننده چه صدای قشنگی دارد اما در حال حاضر به ندرت پیش می‌آید که پس از گوش کردن به یک قطعه این جمله را بگویید و بیشتر مخاطبان ترانه و ملودی آن اثر را می‌پسندند تا صدای خواننده را. متاسفانه در حال حاضر دوران صدا مُرده است و صدا تنها سازی است که بر روی ملودی نواخته می‌شود. متاسفانه سلیقه موسیقایی مردم ما بسیار بد شده و هر ترانه ای که می شنوند را قبول می کنند. به همین دلیل است که در حال حاضر ترانه های ماندگار وجود ندارد. متاسفانه در شرایط کنونی شما اگر ترانه ای که باب میل مردم باشد را بخوانید، تبدیل به ستاره موسیقی کشور خواهید شد.»

نوشته شهرام زندی خبر داد: انتشار دو آلبوم جدید تا پایان سال/ گلایه از تهیه‌کنندگان موسیقی اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا