اخبار کسب و کار

اولین عکس از دوربین‌های جدید گوپرو منتشر شد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

شرکت گوپرو را دیگر هر کسی می‌شناسد. این شرکت به واسطه دوربین‌های کوچک اما قدرتمند خود توانست به سرعت محبوبیت کسب کند و بین افراد مختلف اعم از عکاس و فیلم‌بردار یا صرفا افراد عادی، جا باز کند. حالا جدیدترین Action Cam این شرکت به نام GoPro Hero 7 در یک تصویر دیده شده است. این عکس را یکی از کاربران Reddit منتشر کرده و گفته که در یکی از مغازه‌ها، این تصویر تصادفا منتشر شد و او نیز بلافاصله عکس گرفته و آن را منتشر کرده است.

به نظر می‌رسد هیرو ۷ در سه رنگ سفید، نقره‌ای و مشکی عرضه شود. این نمایشگر همچنین چند ویژگی این دوربین را منتشر کرده که آن‌ها را پیش‌تر در نسل قبلی دوربین‌های گوپرو هم دیده بودیم. برای مثال، هیرو ۷ قرار است تا ۱۰ متر ضد آب بوده و لرزشگیر تصویر داشته باشد. همچنین مدل‌های نقره‌ای و سفید که هرکدام مدل جداگانه‌ای به حساب می‌آیند، در جلوی خود نمایشگر نخواهند داشت اما مدل Hero 7 Black، نمایشگر کوچکی هم در جلوی دوربین خواهد داشت.

یکی دو سال اخیر برای شرکت گوپرو سخت گذشته است. اگرچه در ابتدا گفتیم دوربین‌های این شرکت به سرعت محبوبیت کسب کردند اما در یکی دو سال گذشته و با پیشرفت دوربین‌های موبایلی، دیگر کمتر کسی حاضر به جایگزین کردن گوپرو قدیمی خود با مدل جدید است. همچنین با خوابیدن تب و تاب گوپرو، کاربران جدید کمتری هم به سمت محصولات این شرکت جذب شدند. این شرکت حتی یک دوربین ۳۶۰ درجه نیز به بازار عرضه کرد که این مدل هم نتوانست مطابق میل گوپرو فروش داشته باشد. به تجربه تلخ و شکست بزرگ این شرکت در زمینه درون‌ها نیز وارد نمی‌شویم و احتمالا خودتان قبلا درباره آن شنیده‌اید. با تمام این اتفاقا تلخ در یکی دو سال گذشته، گوپرو همچنان امیدوار است بتواند با عرضه دوربین‌های جدید و بهتر، به محبوبیت قبلی خود برسد و دوباره بازار را قبضه کند. شما درباره دوربین‌های این شرکت چه فکر می‌کنید؟

منبع: TheVerge

The post اولین عکس از دوربین‌های جدید گوپرو منتشر شد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا