اخبار کسب و کار

داستان Devil May Cry 5 پس از قسمت دوم اتفاق می‌افتد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

هنگامی که «دویل می کرای ۵» (Devil May Cry 5) معرفی شد، تصور می‌کردیم که قرار است تا ادامه داستان قسمت چهارم را ببینیم. ولی به تازگی خبری منتشر شده است که از روی دادن اتفاقات بازی،‌ پس از دویل می کرای ۲ می‌گوید.

پس از انتشار این خبر «مت واکر» (تهیه کننده بازی) هم در صفحه توییتر خود درستی این خبر را تایید کرد. با توجه به این موضوع، حالا می‌توانیم خط داستانی این مجموعه را از ابتدا تا انتها مشخص کنیم:

Devil May Cry 5 در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی روانه بازار خواهد شد.

  • دویل می کرای ۳
  • دویل می کرای ۱
  • دویل می کرای ۴
  • دویل می کرای ۲
  • دویل می کرای ۵

شاید بد نباشد که بدانید Devil May Cry 2 یکی از ضعیف‌ترین و بحث‌برانگیزترین قسمت‌های این مجموعه به حساب می‌آید. هنگامی که بازی عرضه شد، سازندگان با بازخورد شدیدا منفی هواداران و منتقدین مواجه شدند و همین باعث شد تا متوسط نمرات بازی در متاکریتیک ۶۸ از ۱۰۰ شود.

چند روز قبل، «هیدکی ایتسونو» (کارگردان قسمت پنجم) در مصاحبه‌ای با سایت گیم‌اینفورمر اعلام کرد که آن‌ها به ساخت دنباله DmC، ساخته استودیو نینجا تئوری علاقه دارند. ایتسونو در این مصاحبه اظهار داشت که آن‌ها چیزهای بسیار زیادی از این استودیو یاد گرفته‌اند و بازی DmC هم یکی از محبوب‌ترین بازی‌های او در این سری است. ایتسونو در ادامه صحبت‌های خود گفت که کپکام علاقه دارد تا همکاری خود را با این تیم ادامه دهد، اما از آنجایی که مایکروسافت این استودیو را خریداری کرده، انجام این کار در حال حاضر ممکن نیست.

Devil May Cry 5 در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی روانه بازار خواهد شد.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post داستان Devil May Cry 5 پس از قسمت دوم اتفاق می‌افتد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا