اخبار کسب و کار

آلبوم موسیقی آیینی «شال سبز» رونمایی می‌شود

رسانه نوا – آلبوم موسیقی آیینی «شال سبز» به خوانندگی «محمد خوارزمی» رونمایی می‌شود.

به گزارش رسانه نوا به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی‌هنری منطقه ۱۱، به مناسبت زادروز هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آلبوم موسیقی آیینی «شال سبز» به خوانندگی «محمد خوارزمی» در روزیکشنبه ۱۱ شهریور ماه رونمایی می‌شود.

در این برنامه که با مشارکت موسسه آوای ماندگار برگزار می‌شود آلبوم یادشده در ۹ قطعه موسیقایی با موضوعات متنوعی از قبیل مناجات با خدا، امام حسن مجتبی (ع)و صلح ایشان، حماسه عاشورا و اربعین، امام زمان (عج) و… با خوانندگی محمد خوارزمی و با حضور جمعی از شعرا و چهره‌های ادبی از جمله محمدجواد الهی پور، شهرام زندی و اسماعیل شبرنگ رونمایی می‌شود.

محمد خوارزمی از سال ۷۹ به کلاسهای مداحی راه پیدا کرد و در کنار مداحانی چون حاج حسن خلج،سید مجتبی بنی فاطمه ،و… به مداحی پرداخت. ایشان از سال ۹۳ فعالیت رسمی خود را در عرصه موسیقی آیینی آغاز کرد و آثاری چند از وی از رسانه ملی پخش شد که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در برنامه در زمان یاد شده از ساعت ۱۸ به آدرس پردیس سینمایی رازی واقع در خیابان هلال احمر مراجعه و یا برای کسب اطلاعات با تلفن ۵۵۴۲۳۳۵۳ تماس حاصل کنند.

نوشته آلبوم موسیقی آیینی «شال سبز» رونمایی می‌شود اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا