اخبار سینما

معرفی بازیگر جوان سریال سقوط

«سقوط» آدرس بازیگری الناز ملک است که بعد از سه قسمت نشان داده صاحب استعداد در این زمینه است. طبعا نمی‌توان ایرادهایی که به‌واسطه تجربه کم به بازی‌اش وارد است را نادیده گرفت اما او در مجموع بازیگری آینده‌دار است.

سریال «سقوط» یک شخصیت محوری و مهم دارد که اتفاقات بر پایه سرنوشت او پیش می‌رود: زنی به‌نام آیسان. سازندگان سریال به‌جای استفاده از بازیگران مطرح، نقش را به کسی سپرده‌اند که هنوز در اول راه است: الناز ملک. درباره او گفته می‌شود که از هنرجویان و دانش‌آموختگان موسسه آزاد بازیگری زنده‌یاد امین تارخ و فرزاد موتمن است و در چند نمایش از‌جمله «مکبث» به کارگردانی امیر دژاکام بازی کرده.

پیش از «سقوط» او ایفاگر نقشی کوتاه در سریال خانگی «آنتن» بود که خب کسی خانم ملک را با آن سریال به یاد نخواهد آورد. «سقوط» آدرس بازیگری الناز ملک است که بعد از سه قسمت نشان داده صاحب استعداد در این زمینه است. طبعا نمی‌توان ایرادهایی که به‌واسطه تجربه کم به بازی‌اش وارد است را نادیده گرفت اما او در مجموع بازیگری آینده‌دار است.

برای الناز ملک همه شرایط مهیا بوده است تا توان خود را به رخ بکشد؛ چه در بخش آغازین داستان که مخاطبان شاهد عاشقانه او و همسرش (ژاکان با بازی سجاد بابایی) بودند و چه حالا که در دست داعشی‌ها گرفتار آمده. از قضا بخش دوم فرصت بهتری است تا بازیگر توانایی خود در نمایش احساسات درونی چون ترس، یأس و امید را اثبات کند.

الناز ملک چنین کرده و بهره لازم از «سقوط» را برده است و نام خود را در جغرافیای بازیگری ایران ثبت کرده. این سریال اولین تجربه کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده به‌حساب می‌آید که پیش از این در قامت تدوینگر مشغول به فعالیت بود. روز گذشته سومین قسمت سریال «سقوط» در پلتفرم فیلیمو در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا