اخبار سینما

بازیگران مطرح که هنوز در تلویزیون بازی نکرده اند!

بازیگران سینما و بازیگرانی که در تلویزیون بازی نمی کنند و بازیگران زن سینما که در تلویزیون بازی نکرده اند و بازیگران مرد سینما که در تلویزیون بازی نکرده اند و بازیگران مطرح سینما و بازیگرانی که در تلویزیون بازی نکرده اند با ما همراه باشید.بسیاری از بازیگران مطرح سینما کار خود را از سریالهای تلویزیونی آغاز کرده و سپس وارد سینما شده اند ، اما در این میان بازیگرانی هستند که از بدو ورود در سینما بوده و وارد سریالهای تلویزیونی نشده اند. در این بخش از ویاگرا افکت به معرفی این بازیگران سینما می پردازیم.

جمشید هاشم پور

جمشید هاشم پور بازیگر پیشکسوت و سوپراستار سینمای بعد از انقلاب است. این بازیگر تاکنون در هیپچ پروژه تلویزیونی حضور نداشته و دلیل این کار خود را بازیگر سینما بودن می داند. این بازیگر با توجه به پیشنهادات بسیار به همراه درآمد زیاد ، تا کنون دست رد به تمامی آنها زده و فقط در سریال آقازاده ایفای نقش کرده است که آن هم از شبکه نمایش خانگی پخش شد.

بهرام رادان

بهرام رادان از بازیگران مطرحی است که در هیچ یک از سریالهای تلویزیونی حضور نداشته است. بهرام رادان کار خود را با فیلم شور عشق آغاز کرد که جایزه بدترین فیلم آن سال را از آن خود کرد. سپس با تلاش و پیشرفت بسیار ، در فیلم های موفق حضور داشته و استعداد خود را به نمایش گذاشت. رادان هم اکنون مشغول بازی در سریال جیران حسن فتحی است.

ترانه علیدوستی

ترانه علیدوستی یکی از بازیگران موفق زن است که در سینما بسیار خوش درخشیده است. این بازیگر که با اولین حضور خود در فیلم من ترانه 15 سال دارم موفق به دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فجر شد ، تاکنون در هیچ یک از آثار تلویزیونی حضور نداشته است و تنها نقش آفرینی های او در سینما می باشد. البته ترانه با بازی در نقش اصلی سریال شهرزاد فحتی مطرح شد.

هدیه تهرانی

هدیه تهرانی بازیگر سینمای کشورمان که می توان او را یکی از مهمترین سوپراستارهای سینمای بعد از انقلاب نامید. این بازیگر با استایل و بازی منحصربه فرد خود، تا مدتها مرکز توجه بسیاری از کارگردانهای سینما بود. هدیه تهرانی مانند بسیاری از بازیگران دیگر سینما تاکنون در هیچ سریالی بازی نکرده است. خانم تهرانی تنها در سریال هم گناه شبکه نمایش خانگی بازی کرده است.

پگاه آهنگرانی

پگاه آهنگرانی، بازیگر سینما و تئاتر کشورمان فرزند منیژه حکمت و جمشید آهنگرانی است که هر دو از کارگردانان سینما می باشند. این بازیگر که تاکنون جوایز مختلفی در سینما دریافت کرده و هیچ گاه در سریال های تلویزیونی حضور نداشته است.

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر سینما و تئاتر که موفق به دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فجر شد تاکنون در هیچ یک از پروژه های تلویزیون حضور نداشته و تنها حضور او در سریال ، مربوط به سریال قلب یخی در شبکه نمایش خانگی می شود. این بازیگر کار خود را از 19 سالگی با فیلم گل یخ آغاز کرد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا