اخبار سینما

فیلم «بدون قرار قبلی» وارد گود عمار شد

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» به چرخه اکران مردمی عمار پیوست.

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» که این روزها در سینماها در حال اکران است به چرخه اکران مردمی عمار پیوست.

«بدون قرار قبلی» ششمین فیلم بلند بهروز شعیبی در مقام کارگردان است که محمود بابایی آن را تهیه‌کنندگی کرده و فرهاد توحیدی و مهدی تراب‌بیگی فیلمنامه آن را به رشته تحریر درآورده‌اند.

این فیلم که در طی سه هفته از آغاز اکران در سینماها فروش یک و نیم میلیاردی را تجربه کرده، در مورد دختری به نام یاسمن است که پس از فوت پدرش برای دریافت میراثی که او برایش به جا گذاشته به ایران باز می‌گردد؛ میراثی که بیشتر باعث تعجب او می‌شود. اقامت کوتاه یاسمن در زادگاه پدر و دیدار با کسانی که پدرش را می‌شناسند او را به درک تازه‌ای از انسان و مفهوم مرگ می‌رساند.

پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، الهام کردا، صابر ابر، امین میری، محمد کیانی، عرفان ابراهیمی، رضا صابری و حامی ترابی در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

عموم علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت اکران مردمی به نشانی Ekranmardomi.ir فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» را در مساجد، حسینیه‌ها، فرهنگسراها و… شهر محل زندگی خود اکران کنند.

فیلم‌های سینمایی «موقعیت مهدی» و «هناس» نیز هم اکنون توسط اکران‌کنندگان مردمی عمار در حال اکران هستند و مخاطبان برای در خواست اکران این فیلم ها نیز می توانند به سایت اکران مردمی مراجعه کنند.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا