اخبار سینما

چرا امیر آقایی در فصل دوم سریال «نوار زرد» بازی نکرد؟

سال ۱۳۹۶ فصل اول سریال پلیسی «نوار زرد» با بازی امیر آقایی از شبکه دو پخش شد؛ اما او در فصل جدید این سریال حضور ندارد.

پخش سریال «نوار زرد ۲» به کارگردانی سروش محمدزاده، از شنبه ۱۸ دی آغاز شده و هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو روی آنتن می‌رود.

سال ۱۳۹۶ فصل اول این سریال پلیسی پخش شد و نقش اصلی آن را امیر آقایی بازی می‌کرد؛ اما او در فصل جدید سریال نوار زرد حضور ندارد.

آقایی با انتشار پستی در فضای مجازی دلیل عدم حضورش در این سریال را توضیح داده و نوشته:

«با شروع پخش سریال نوار زرد، با تعداد بی شماری سوال مشترک از جانب شما عزیزان مواجه شده ام که چرا در سری جدید سریال حضور ندارم؟ با احترام به شما عزیزان، اذعان میکنم که بنده به دلیل تداخل قرارداد و تعهد به پروژه‌ای دیگر از همراهی عزیزانم باز ماندم و با هر تلاشی موفق به هماهنگی و قبول مسئولیت نقش کاوه کیهان نشدم. برای همکارانم در تهیه این سریال بهترین‌ها را آرزو میکنم، سپاس میگویم بانیپال شومون عزیز را برای لطف و پذیرش مسئولیت نقش. روحِ سیروس گرجستانی عزیزم قرین رحمت و نور باشد که جایش بسیار خالیست. یقین دارم از دیدن سری جدید سریال، لذت خواهیم برد.»

این سریال داستان یک سرگرد آگاهی به نام کاوه کیهان را روایت می‌کند که گره پرونده‌های جنایی را باز می‌کند و در این میان به پرونده ای برمی‌خورد که کشف واقعیت پای زندگی شخصی اش را به میان می‌کشد. این واقعیت بر می‌گردد به سال‌ها پیش زمانی که در بم خدمت می‌کرد و زلزله بم…

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا