اخبار سینما

معرفی کامل فیلم Morbius 2021

فیلم Morbius جزو بهترین فیلم های 2021 محسوب می‌شود که توسط دنیل اسپینوزا کارگردانی شده است.این فیلم برپایه کاراکتر موربیوس که توسط روی توماس خلق شده بود، ساخته خواهد شد.

تاریخ اکران فیلم موربیوس

تاریخ اکران فیلم موربیوس در 19 مارس 2021 (29 اسفند 1399) خواهد بود.

بازیگران فیلم موربیوس

جرد لتو با ایفای نقش جوکر در فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad) که در سال 2016 اکران شده بود، نتوانست توجه طرفداران کمیک را به سمت خود جلب کند. او اکنون شانس دیگری دارد تا با بازی در نقش اصلی این فیلم، یعنی کاراکتر موربیوس، جایگاه خود را در دنیای فیلم‌های ابرقهرمانی محکم کند.

این بازیگر برنده جایزه اسکار، در ژوئن سال 2018 برای ایفای نقش کاراکتر اصلی این فیلم انتخاب شد. لتو تقریبا یک سال بعد، تصاویری متحرک از خود را در اکانت توییترش منتشر کرد که حضور او را در صحنه فیلم‌برداری فیلم موربیوس نشان می‌داد.

او در توضیح این تصاویر نوشت:

«زیرا هیچ شخص دیگری در این راه قدم نخواهد گذاشت؛ این مکانی از سایه‌ها است که در آن باید کاری را انجام دهیم که باید انجام شود. بهای آن مهم نیست.»

بازیگر مجموعه تلویزیونی فال نیک (Good Omens)، آدریا آرجونا، نقش کاراکتر مارتین بنکراف (معشوقه موربیوس) را در این فیلم بازی می‌کند.

ستاره سابق مجموعه تلویزیونی دکتر هو (Doctor Who)، مت اسمیت، قرار است نقش کاراکتر لوکسیاس کراون را در فیلم موربیوس ایفا کند که یکی از کاراکترهای برجسته کمیک‌های مارول محسوب می‌شود. گفته شده که این کاراکتر در فیلم تفاوت‌هایی با کاراکتر معرفی شده در کمیک‌ها خواهد داشت؛ او دوست سابق موربیوس است که از اختلال خونی مشابه رنج می‌برد.

بازیگر سریال چرنوبیل (Chernobyl)، جرد هریس، نقش مربی و راهنمای موربیوس را ایفا خواهد کرد؛ ترسی گیبسون نیز نقش مامور اف‌بی‌‌آی سیمون استرود را در فیلم موربیوس بازی می‌کند. بعد از انتشار تریلر مشخص شد که مایکل کیتون نیز در این فیلم حضور خواهد داشت؛ البته هنوز به طور رسمی مشخص نشده که او قرار است نقش چه کاراکتری را در فیلم موربیوس بازی کند. (کیتون پیش‌تر در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه نقش شخصیت شرور ادرین تومز را بازی کرده بود)

برخی از طرفداران معتقدند که کیتون حضور بسیار کوتاهی در فیلم موربیوس خواهد داشت و حتی نام شخصیت او نیز با تماشای فیلم مشخص نمی‌شود؛ در هر صورت باید مدت زمان بیشتری منتظر بمانیم تا به درستی یا نادرستی این موضوع پی ببریم.

داستان فیلم موربیوس

در کمیک‌های مارول، موربیوس به‌عنوان یک متخصص زیست شیمی معرفی شده که تلاش‌هایش برای درمان بیماری خونی نادرش، منجر به دستیابی به توانایی‌هایی خارق‌العاده می‌شود که نوعی حس تشنگی پایان‌ناپذیر به خون را در او ایجاد می‌کند. موربیوس نخستین بار در سال 1971 با کمیک مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز (The Amazing Spider-Man) اثر روی توماس و گیل کین به طرفداران معرفی شد. (درواقع او نخسین شخصیت شرور کمیک‌های مرد عنکبوتی محسوب می‌شود که توسط استن لی خلق نشده است)

طبق نخستین تریلر منتشر شده، گویا فیلم موربیوس قرار است داستان منشا این کاراکتر را به مخاطبان خود نشان دهد؛ درواقع در تریلر مشاهده کردیم که کاراکتر موربیوس مانند کمیک‌ها برای درمان بیماری خونی خود تلاش می‌کند و در حین همین تلاش‌هایش به توانایی‌های خارق‌العاده‌ای دست پیدا می‌کند. (با توجه به تریلر، تلاش‌های این کاراکتر برای درمان بیماری‌اش او را به سمت خفاش‌ها سوق می‌دهد)

طی سالیان متمادی، موربیوس در لحظات مختلف خط داستانی کمیک‌ها، همراه و یا برعلیه مرد عنکبوتی می‌جنگید؛ او همچنین اغلب مواقع با میل تمام‌نشدنی‌اش به خون دست‌وپنجه نرم کرده و سعی می‌کرد تا آن را کنترل کند. مشخص نیست که اصول اخلاقی موربیوس در طول داستان فیلم او را به چه سمتی هدایت می‌کند.

ممکن است مانند ونوم، این کاراکتر نیز نیاز خود به خشونت و خون‌خواری را با مورد هدف قرار دادن مجرم‌ها و افراد فاسد برطرف کند. تنها باید منتظر باشیم و ببینیم که موربیوس درنهایت چه مسیری را در داستان این فیلم انتخاب خواهد کرد.

تریلر فیلم موربیوس

در ادامه شاهد تریلر فیلم موربیوس باشید.

دانلود فیلم Morbius 2021 از سایت هکس دانلود

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا