اخبار سینما

بیوگرافی سید بشیر حسینی داور مسابقه

بیوگرافی دکتر سید بشیر حسینی داور عصر جدید و همسرش با عکس های فرزندان و ناگفته های زندگی و رابطه اش با مدیر شبکه 3 را می خوانید.

بیوگرافی سید بشیر حسینی

بشیر حسینی متولد 15 آذر 1360 در اصفهان ، کارشناس و پژوهشگر است. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته حقوق و دکترای رشته فرهنگ و ارتباطات از دانشگاه امام صادق می باشد که حالا بعنوان کارشناس در تلویزیون حضور دارد.

از دانشگاه تا حوزه

در مقطع لیسانس رشته علوم جامعه شناسی خواند تا اینکه کنار تحصیلات کلاسیک، مدتی در حوزه علمیه تا سطح دوم آن نیز پیش رفت.

شروع فعالیت از تدریس

مطالعات و سوابق فعالیتی اش خیلی زود پایش را از دانشگاه امام صادق به دانشگاه تهران باز کرد تا کم کم بعد از فوق لیسانس وارد تدریس شود. ایشان سپس عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما شد و همزمان در دانشگاه امام صادق، علامه طباطبایی و جامعه المصطفی العالمیه هم مشغول تدریس شد. او به زبان های فرانسهف انگلیسی و عربی نیز تسلط دارد.

جوان برگزیده سال

سید بشیر حسینی در سال 1385 وقتی 25 ساله بود بعنوان جوان برگزیده کشوری در جشنواره قابی برای جوانی انتخاب و معرفی شد.

از کتاب مدرسه تا آفریقا

آقای دکتر مولف کتاب فکر و سواد رسانه مقطع دهم مدرسه بوده و تاکنون 16 جلد کتاب نیز منتشر کرده و 150 هشتک نهضت سواد رسانه ای را نیز انتشار داده اند. حالا در انبوهی از مشاغل، رئیس شورای سیاستگذاری المپیاد بین المللی سواد رسانه ای و مدرس کارگروه سواد رسانه قاره اروپا، آفریقا و آسیا نیز هستند.

سرپرست در شبکه چهار

آقای بشیر حسینی در شهریور 1397 وقتی 37 ساله بود با حکم مسعود معینی (مدیر شبکه چهار)، بعنوان سرپرست گروه فرهنگ و اندیش این شبکه انتخاب شد.

حضور در برنامه عصر جدید

ایشان در نهایت اسفند 97 سر از برنامه استعدادیابی عصر جدید درآورد و کنار آریا عظیمی نژاد،رویا نونهالی و امین حیایی بعنوان داور حضور پیدا کرد.

دوستی با علی فروغی

بسیاری علت حضور او در برنامه عصر جدید را مربوط به روابط نزدیک ایشان با علی فروغی مدیر شبکه سه می دانند که در برخی همایش ها، باهم حضور داشتند.

ازدواج

سید بشیر حسینی سال هاست ازدواج کرده و ثمره زندگیش دو پسر بنام سید مسیح، سید امیر مهدی و یک دختر بنام محیا سادات می باشد.

دولت وارد تولید محتوا نشود

آقای سید بشیر معتقد است ورود دولت برای تولید محتوا در فضای مجازی چه برای کودکان و چه برای نسل های متفاوت محکوم به شکست است. برای اینکه فضای مجازی یک فضای متکثر است و تولید محتوا در این فضا هم باید متکثر باشد.

ماجرای فوتبال جنسی

دکتر بشیر حسینی می گوید : زیگموند فروید پدر علم روانکاری معتقد است همانطور که لذت جنسی، لذت دارد، دیدن فوتبال هم عین همان است. کشورهایی که آمار و نسبت شهوت جنسی در آنها بیشتره، فوتبال بهتری دارند که از آن جمله می توان به برزیل و آرژانتین اشاره کرد !

حمایت رسانه های اصولگرا

رسانه های اصولگرایان ، مهم ترین ویژگی سید بشیر حسینی در میان داوران برنامه عصر جدید را جلوگیری او از اَمریکن شدن برنامه عنوان می کنند.

افتخار به دهاتی بودن

سید بشیر حسینی درباره پسوند اسفیدواجانی نام خانوادگی اش می گوید : اسفیدواجان روستای آباد و اجدادی ماست و به اینکه دهاتی هستم افتخار می کنم. چندین سال پیش به من گفتند این پسوند را از نامم حذف کنم اما قبول نکردم و گفتم خیلی هم باکلاس است.

فرمول موفقیت در کرونا

مثبت اندیشی رکن اصلی هر کار است ، توصیه من به همه مردم و کارآفرینان استفاده از فرمول ابتکار ، پشتکار ، نمونه کار ، همکاری ، انعطاف پذیری و کارآفرینی است. چه در کسب و کار و چه در سبک زندگی ، تلفیق این موارد موفقیت های چشمگیری برای افراد رقم خواهد زد ، مخصوصا در این روزها که درگیر کرونا هستیم.

پدیده پورنوگرافی

با فیلتر کردن تلگرام پدیده پورنوگرافی در ایران افزایش یافت و مردم به این سمت کشیده شدند و فیلتر شدن اینستاگرام وضع موجود را هم بدتر خواهد کرد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا