دومین فیلم کاوه صباغ زاده در راه جشنواره

دومین فیلم کاوه صباغ زاده در راه جشنواره

جدیدترین فیلم بلند سینمایی کاوه صباغ زاده برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می‌شود.

فیلم بلند سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبا» به‌کارگردانی کاوه صباغ‌زاده و تهیه‌کنندگی مهدی صباغ‌زاده تا هفته آینده برای ارائه به فجر ۳۹ آماده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، کاوه صباغ زاده گفت: نودونه درصد کار انجام‌شده است و تا هفته آینده فیلم آماده نمایش می‌شود.او ادامه داد: فرم شرکت در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را آماده کردیم و امیدواریم اولین نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر باشد.

خلاصه داستان فیلم

وقتی سرنوشت برای اولین بار عماد و طوبا را روبروی هم قرارداد، هر دو خوب می‌دانستند که عشق بیشتر یک مهارت است تا هیجان و تپش قلب و خارش پوست…

بازیگران فیلم دوم کاوه صباغ زاده

حسام محمودی، الناز حبیبی، علی انصاریان، مرتضی علی عباس میرزایی، ستایش تارانی،سانیا رمضانی، سام ولی پور

عوامل فیلم رمانتیسم عماد و طوبا

کارگردان: کاوه صباغ زاده، نویسنده فیلمنامه: کاوه صباغ زاده (اقتباسی آزاد از داستانی اثر آلن دوباتن)، تهیه‌کننده:مهدی صباغ‌زاده، با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی، مدیر تولید و مجری طرح:ناصر مقدس، مدیرفیلمبرداری:شهرام نجاریان، تدوین:پگاه احمدی، طراح جلوه‌های بصری:سینا قویدل، طراح گریم:محسن دارسنج، طراح صحنه:محمدرضا میرزامحمدی، طراح لباس:آرام موسوی، گفتار متن: سارا بهرامی، موسیقی: پیام آزادی، صدابردار:ساسان نخعی، صداگذاری و ترکیب صدا: آرش قاسمی، برنامه‌ریز و دستیار اول:مهدی فهیمی، دستیار دوم: آوا بالاور، منشی صحنه: دنیا راد، جلوه‌های ویژه:ایمان کرمیان، آرش آقا بیک، طراح بدلکاری:امیر بدری

مراحل ساخت فیلم رمانتیسم عماد و طوبا

صباغ زاده اظهار کرد: پیش‌تولید «رمانتیسم عماد و طوبا» از سه ماه پیش آغاز شد. تقریبا در اواخر این مرحله هستیم و فیلم را در نهایت ده تا پانزده روز آینده، کلید خواهیم زد.

او گفت: این فیلم از نظر پروداکشن، سنگین و پیچیده است، به‌ویژه آن که درآمدن فضای فیلم نیاز به حجم بالایی از جلوه‌های ویژه بصری دارد.صباغ‌زاده درباره نزدیک بودن فضای فیلم به فیلم اول خود گفت: فیلم از نظر فرم، شبیه به آن فیلم است اما نسبت به آن، از نگاه امیدوارانه‌تر و دنیای فانتزی‌تری برخوردار است.

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.