اخبار کسب و کار

تاریخ اکران فیلم Lucy In The Sky با بازی ناتالی پورتمن مشخص شد.

تاریخ اکران فیلم Lucy in the Sky با بازی ناتالی پورتمن مشخص شد-کمپانی فاکس سرچلایی سرانجام در آخرین اخبار اعلام شده سرانجام تاریخ اکران فیلم Lucy in the Sky با بازی ناتالی پورتمن را اعلام کرد که این فیلم قرار است در فصل جوایز به اکران درآید.

تاریخ فیلم Lucy in the Sky تایید واعلام شده است، کمپانی فاکس سرچلایت که در واقع زیر مجموعه فاکس قرن بیستم است، اعلام کرد که این فیلم که پیش از این Pale Blue Dot (نقطه آبی کمرنگ) نام داشت، قرار است در تاریخ 4 اکتبر 2019 (12 مهر 1398) اکران شود.

این فیلم به‌جای فیلم The Woman in the Window (زنی پشت پنجره) قرار است که بر روی پرده سینماها حاظر شود و اکران محدودی را در پیش دارد، فیلم (زنی پشت پنجره) قرار است برای برای تغییراتی در بخش سوم فیلم فیلمبرداری دوباره آن،تا سال 2020 عقب افتاده است. نوآ هاولی، سازنده وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Lucy in the Sky را به عهده داشته که اولین تجربه کارگردانی او است.

فیلم Lucy in the Sky براساس یک داستان واقعی ساخته شده است که این فیلم داستان کاپیتان لیسا نواک با بازی ناتالی پورتمن، بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم Black Swan (قوی سیاه)، را روایت می‌کند که در سال ۲۰۰۷ حدود ۱۴۰۰ کیلومتر از هیوستون به اورلاندو را با یک چاقو و اسلحه برای به‌دست آوردن دوباره عشق سابق خود که ویلیام اوفلین نام داشت، طی کرد و پس از تهدید به گروگان‌گیری و قتل رقیب عشقی خود، دستگیر و سپس توسط ناسا اخراج شد. این داستان، یکی از بزرگ‌ترین جنجال‌های سازمان ناسا در مورد سلامت روحی و روانی فضانوردان خود در طی یک دهه گذشته بوده است.

ناتالی پورتمن، دن استیونز، زازی بیتز، جان هم، الن برستین، پرل آمانادا دیکسون، کولمن دومینگو، نیک آفرمن، تیگ نوتارو، جرمایا بیرکت و جو ویلیامسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Lucy in the Sky حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. با این حال، هنوز حضور این فیلم در جشنواره‌ای مثل تورنتو اعلام نشده، اما به نظر می‌رسد که فاکس سرچلایت حساب ویژ‌ه‌ای را روی این فیلم در فصل جوایز باز کرده است. همزمان با اکران فیلم Lucy in the Sky، فیلم Joker (جوکر)، فیلم The Current War (جنگ معاصر) و فیلم Pain and Glory (درد و شکوه)، نیز قرار است اکران شوند.

بیشتر بخوانید:

  • تاریخ انتشار بازی ایرانی Children of Morta (+ تریلر)
  • تاریخ اکران فیلم Eternals (+ جزئیات کامل)
  • تاریخ اکران فیلم گودزیلا مقابل کینگ کونگ [ سال 2020 ]
  • تاریخ اکران فیلم The Irishman [جزئیات کامل + تریلر]

نوشته تاریخ اکران فیلم Lucy In The Sky با بازی ناتالی پورتمن مشخص شد. اولین بار در شهر زمان. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا