اخبار کسب و کار

رامی ملک به فیلم جدید جیمز‌ باند می‌پیوندد؟

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

رامی ملک بازیگری که این روزها بابت دریافت اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی مرد مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است احتمالا به فیلم جدید جیمز باند خواهد پیوست.

مذاکرات این بار به شکلی بسیار جدی در جریان است تا جدیدترین برنده اسکار بازیگری به جیمز باند بپیوندد. براساس مذاکرات جدید ملک می‌تواند در کنار حضور در فیلم به بازی در مجموعه آقای ربات هم بپردازد.

گفته شده ملک در این فیلم نقش شخصیت شروری را ایفا می‌کند که روبروی مامور ۰۰۷ قرار دارد و در حال حاضر آخرین مرحله مذاکرات برای پیوستن ملک به این پروژه در جریان است.
مدتی پیش در ماه دسامبر سال میلادی گذشته خبردار شدیم که ملک به ایفای این نقش علاقه‌مند است اما تعهدی که برای حضور در فصل پایانی مجموعه تلویزیونی «آقای ربات» ( Mr. Robot) دارد مانع حضورش در فیلم جدید جیمز باند شده است.
اما ظاهرا با توجه به تاخیرهای زیادی که پروژه جیمز باند با آن مواجه‌شده شرایط برای حضور رامی ملک در این فیلم سینمایی فراهم شده است و مذاکرات این بار به شکلی بسیار جدی در جریان است تا جدیدترین برنده اسکار بازیگری به جیمز باند بپیوندد. براساس مذاکرات جدید ملک می‌تواند در کنار حضور در فیلم به بازی در مجموعه آقای ربات هم بپردازد.
پیش از این قرار بود بیست و پنجمین فیلم از مجموعه جیمز باند بوسیله دنی بویل کارگردان انگلیسی فیلم‌هایی چون «میلیونر زاغه‌نشین» (Slumdog Millionaire) و «رگ‌یابی» (Trainspotting) ساخته شود اما نهایتا اعلام شد این کارگردان به دلیل زاویه دید متفاوت با تیم از این پروژه جدا شده و کار به کری فوکوناگا سپرده شد‌ه است. همین موضوع اکران فیلم را از سال ۲۰۱۷ به سال ۲۰۱۹ منتقل کرد.
فوکوناگا که بیشتر بخاطر کارگردانی فیلم «بدون نام» (Sin Nombre) و فصل اول مجموعه «کارآگاه حقیقی» (True Detective) شناخته می‌شود کار خود را در شرایطی آغاز کرد که مدتی بعد اکران فیلم یک‌بار دیگر با تاخیر مواجه و تاریخ اکران به سال ۲۰۲۰ منتقل شد.
فیلم‌برداری جیمز باند جدید در چهارم ماه مارس سال ۲۰۱۹ شروع می‌شود و دنیل کریگ این‌بار هم برای پنجمین و آخرین بار نقش جیمز باند را برعهده خواهد داشت.

The post رامی ملک به فیلم جدید جیمز‌ باند می‌پیوندد؟ appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا