اخبار کسب و کار

مراسم دومین دوره جایزه ترانه افشین یداللهی برگزار می‌شود/ جزئیات مراسم

رسانه نوا – مراسم دومین دوره جایزه ترانه دکتر افشین یداللهی شانزدهم اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش رسانه نوا، دومین دوره‌ی جایزه‌ی تخصصی سالانه‌ی ترانه تحت عنوان جایزه‌ی ترانه‌ی افشین یداللهی با هدف ارتقاء سطحِ کیفی ترانه‌ی سرزمین‌مان و ایجاد انگیزه برای رقابت در میانِ کارورزان این حوزه، همچنین برای پاسداشت نام و خاطره‌ی دکتر افشین یداللهی، با همکاری موسسه انتشارات نگاه و رسانه نوا برگزار می‌شود.

این مراسم در سه بخش «یک خاطره از فردا»، «یک خاطره از امروز» و «یک خاطره از دیروز» برگزار می‌شود که در بخش اول به انتخاب بهترین‌ترانه‌های چهره‌های جوان که پیش از این به دبیرخانه ارسال شده پرداخته می‌شود. همچنین در بخش «یک خاطره از امروز» بهترین ترانه‌سرای سال، بهترین ترانه سال، بهترین ترانه ی تیتراژ فیلم و سریال و بهترین خواننده از لحاظ انتخاب ترانه انتخاب خواهند شد.

بخشی هم با عنوان «یک خاطره از دیروز» برای تقدیر از یک عمر فعالیت در عرصه ترانه از یکی از پیشکسوتان این حوزه در نظر گرفته شده که به زودی اعلام خواهد شد.

پس از درگذشت دکتر افشین یداللهی، با انتخاب اعضای هیئت مدیره خانه ترانه، روزبه بمانی به عنوان مدیر جلسات خانه ترانه انتخاب و جلسات از سر گرفته شد. مراسم جایزه ترانه افشین یداللهی نیز با تصمیم اعضا و با هدف پاسداشت نام و یاد دکتر افشین یداللهی و انتخاب بهترین‌های ترانه کشور از این پس به طور سالانه برگزار خواهد شد. روزبه بمانی دبیر دومین جایزه ترانه افشین یداللهی است.

مراسم اهدا جوایز دومین جایزه افشین یداللهی به همت خانه ترانه و با همکاری انتشارات نگاه و رسانه نوا، برگزار خواهد شد.

نوشته مراسم دومین دوره جایزه ترانه افشین یداللهی برگزار می‌شود/ جزئیات مراسم اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا