اخبار کسب و کار

گزارش ویدیویی از کنسرت گروه بربطیان در فستیوال موسیقی فجر ۳۴

دوشنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۷ گروه بربطیان به سرپرستی حسین بهروزی نیا در قالب ششمین شب از سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در تالار رودکی تهران روی صحنه رفت.

به گزارش رسانه نوا، تک‌نوازی حسین بهروزی‌نیا نخستین بخش برنامه بود و پس از آن سازهای کوبه‌ای و سایر نوازندگان گروه نیز شروع به نواختن کردند تا قطعه‌ ‌«سنگ‌» را به اجرا درآورند. پس از آن نوبت به تک‌نوازی حمید خوانساری رسید و پس از دقایقی با آغاز نواختن تنبک، چهارمضراب توسط همه اعضای گروه نواخته شد.

در ادامه برنامه شنونده تک‌نوازی عود امین یساولی بودیم و سپس قطعه ای پرسرعت با نام ‌«باد» به اجرا درآمد. سپس بهناز بهنام‌نیا به تک‌نوازی عود پرداخت و پس از مدتی با افزوده شدن سازهای کوبه‌ای، سایر اعضای گروه نیز شروع به نواختن قطعه پر شور و هیجان ‌«الماس‌» کردند که با فراز و نشیب‌های بسیاری همراه بود.

بخش دوم برنامه با دو نوازی امین حیدری و حسین بهروزی نیا آغاز شد و مخاطبان شنونده گفت‌وگوی دو ساز بودند. در ادامه قطعه ‌«آهنگ سکوت» اجرا شد و سپس نوبت به تک‌نوازی مریم خدابخش رسید. اجرای یکی از آثار مطرح بهروزی‌نیا با نام ‌«آفتاب نیمه‌شب» بخش بعدی برنامه بود و پس از آن دونوازی دشتی اثر اکبر محسنی توسط حسین بهروزی نیا و حمید خوانساری انجام شد. سپس نوبت به قطعه ‌«کولان‌» رسید که بسیار تند و پر هیجان اجرا شد و پس از آن گروه کوبه‌ای مقدمه را نواخت تا قطعه ‌«گل نیشان‌» اجرا شود. آخرین بخش این برنامه نیز اجرای قطعه ‌«امان امان‌» بود.

گروه بربطیان که از نوازندگانی ماهر تشکیل شده است با صدادهی مناسب و رنگ‌آمیزی صوتی خاص خود توانست توجه مخاطبان را جلب کرده و رضایت آنها از این برنامه را در پی داشته باشد.

نوشته گزارش ویدیویی از کنسرت گروه بربطیان در فستیوال موسیقی فجر ۳۴ اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا