اخبار کسب و کار

اولین تیزر فیلم جدید بورن را ببینید

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

اولین تیزر از جدیدترین فیلم «جیسون بورن» (Jason Bourne) در جریان «سوپر باول» (Super Bowl) به نمایش درآمد.

فیلم جدید بورن در تاریخ ۸ مرداد سال ۹۵ (۲۹ جولای) اکران خواهد شد.

«مت دیمون» (Matt Damon) پس از ۱۰ سال دوباره در نقش جیسون بورن در جدیدترین فیلم این مجموعه حضور دارد. در جریان مسابقه‌ی سوپر باول اولین تیزر این فیلم به نمایش درآمد. پنجمین قسمت از این مجموعه فیلم‌‌ها در حال حاضر با عنوان جیسون بورن شناخته می‌شود که در آن دیمون و «پل گرینگرس» (Paul Greengrass) به ایفای نقش پرداخته‌اند. در این تریلر صحنه‌های اکشن بسیار زیادی به نمایش در می‌آیند و مشخص می‌شود که جیسون باردیگر درگیر ماجرایی از گذشته‌ی خودش می‌شود که از آن خبر ندارد.

مت دیمون در جدیدترین فیلم بورن

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

جیسون یک جاسوس حرفه‌ای به شمار می‌رود که در زمان انجام دادن یکی از ماموریت‌هایش آسیب می‌بیند و حافظه‌ی خودش را از دست می‌دهد. در سه فیلم اول این مجموعه که «هویت بورن» (The Bourne Identity)، «برتری بورن» (The Bourne Supremacy) و «اولتیماتوم بورن» (The Bourne Ultimatum) نام داشتند، جیسون سعی می‌کند حافظه‌اش را بازگرداند.

البته بعد از سه‌گانه‌ی اصلی فیلم دیگری هم ساخته شد که «میراث بورن» (The Bourne Legacy) نام داشت و با استقبال خوبی مواجه نشد.

فیلم جدید در تاریخ ۸ مرداد سال ۹۵ (۲۹ جولای) اکران خواهد شد. در ادامه می‌توانید تیزر این فیلم را مشاهده کنید:

دانلود

  • mp4

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: The Verge

The post اولین تیزر فیلم جدید بورن را ببینید appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا