اخبار کسب و کار

به این چهار روش کسب و کار خودتان را راه بیاندازید

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

خیلی وقت‌ها به این فکر می‌کنیم که می‌خواهیم رئیس خودمان باشیم. تصمیم می‌گیریم که کسب و کار خودمان را راه بیاندازیم و یک نام تجاری موفق را به نام خودمان ثبت کنیم. اما ترس همیشگی ما این است که وقتی اولین قدم‌ها را برای شروع کاری جدید برمی‌داریم،‌ چه کسی به ما کمک خواهد کرد؟ با مشکلاتی که یکی پس از دیگری سر راهمان سبز می‌شود چه کنیم؟ بی‌شک بهترین راه کمک گرفتن از آدم‌هایی است که پیش از ما تجربه شروع یک کسب‌ و کار جدید را داشته‌اند. پیشگامان و افراد موفق در تجارت بهترین منبع برای راهنمایی ما هستند تا بهترین شیوه‌های کسب و کار را یاد بگیریم.

۶گام اساسی برای موفقیت در کسب و کار پویا

گام اول: شناسایی حوزه مورد علاقه خود

گام دوم: شناسایی مشتریان و نیازهای آنان

گام سوم: چگونه می‌توانم کسب درآمد کنم؟

گام چهارم: تولید محتوای متناسب با نیاز مشتری

گام پنجم: فروش محصولات و چگونگی دستیابی مشتری به محصولات

گام ششم: گرفتن بازخورد و میزان رضایت مشتری

با خواندن این چهار کتاب با اصول اولیه موفقیت در کسب و کار آشنا می‌شوید.

دیوانگان ثروت‌ساز

کتاب «دیوانگان ثروت‎ساز» اصول زندگی در دوران جدید است. دورانی که در آن از عصر انبوه‎سازی صنعتی خبری نیست و وعده‎ای داده نشده که برای اشخاص، امنیت شغلی و به تبع آن امنیت زندگی فراهم آورد. به نوعی بازگشته‎ایم به یک قرن قبل که در آن نه چندان از استخدام‎های انبوه و جامعه‎ی حقوق‎بگیر خبری بود و نه از کار بدون ریسک با حقوق سرِ ماه. مسوولیت زندگی به معنای واقعی و عیان بر دوش خودمان قرار گرفته و این ماییم که باید گلیم‎ زندگی‎مان را از آب بیرون بکشیم و کسب و کار خودمان را راه بیاندازیم. باید نه مثل پدران که مثل پدربزرگان‎مان و چه‌ بسا پدران پدربزرگان‎مان زندگی کنیم که در آن هر فرد، خودش یک کارفرما و کارآفرین بود و امنیت زندگی خود و خانواده‎اش را بر عهده داشت. تکنولوژی، بار دیگر ما را به همان عصر کشانده و از حباب عصر صنعتی فاصله‎مان داده. در این میان تنها کسانی موفق خواهند بود که فنون زندگی در عصر جدید را بدانند و به کار ببندند و فکر نکنند که آسمان همیشه این رنگی‎ است. حالا قرار است هر کدام‎مان کارآفرین باشیم و کارآفرینی با تشبیه هنرمندانه‎ی دارن هاردی، شبیه سوارشدن بر قطار وحشت شهربازی‎هاست که در نهان، ریسک شیرینی در خود دارد و اوج و فرودهای‎اش همان ساختن مفهوم حقیقی و قهرمانانه‎ی زندگی برای هر فرد است.

دانلود کتاب از فیدیبو

گاو بنفش

کسب و کار

در دنیایی که از اجناس، خدمات مشابه و اشخاصی که در پی کسب درآمد بیشتر هستند اشباع شده، باید به‌دنبال کشف تازه‌ای بود تا با نوآوری چشمان بازار را خیره کرد، جلب توجه کرد و کسب و کار خود را به راه انداخت. راه رسیدن به تجارتی بی‌رقیب و پرسود، متفاوت بودن است همچون یک گاو بنفش. در این کتاب به مبحث خلاقیت در بازار کسب و کار پرداخته می‌شود. ست گادین با نگاهی کارشناسانه به بررسی علل ضعف و پیشرفت شرکت‌های تجاری بزرگ جهان پرداخته و برای صاحبان صنعت و مشاغل افق جدیدی را آشکار می‌سازد. اگر در کارخانه خود با چالش‌های شدید مالی درگیر هستید، اگر در بازار صنعت خود از حضور اجناس مشابه کلافه شده‌اید، اگر در خلق یک محصول جدید بی انگیزه، بی ایده و یا سردگم هستید، اگر در موفقیت حرفه‌ای خود مشعوف و مطمئن هستید و احساس امنیت می‌کنید، اگر طراح یا کارمندی درصدد خلق یک نوآوری خیره‌کننده برای جلب رضایت کارفرمای خود هستید، یا حتی اگر صاحب یک فروشگاه، مغازه، دکه و یا دستفروشی باانگیزه هستید؛ پس یک جلد از این کتاب را خریداری کنید و پای درس ست گادین بنشینید.

دانلود کتاب از فیدیبو

موفقیت در فروش نامحدود

کسب و کار

کتاب صوتی “موفقیت نامحدود فروش” براساس بیش از ۴۰ سال تجربه فروش در تقریبا تمام دسته‌ ‌بندی‌ محصولات و شرایط بازار، نشان می‌دهد که این مهارت‌های معتبر فروش قابل یادگیری توسط تمام افراد هستند. این کتاب صوتی با واقعیت‌ها و تمرینات آگاهی بخش و با داستان‌هایی از تکنیک عظیم و کاربردی فروش گردآوری شده است. همچنین با یک رویکرد کاملاٌ کاربردی سازماندهی شده است که به شما کمک خواهد کرد تا از امروز یک شروع حرفه‌ای در زمینه فروش داشته باشید. حقیقت این است که موفقیت بدون شکست خوردن امکان‌پذیر نیست. هیچکس دوست ندارد شکست بخورد اما افراد ممتاز درک می‌کنند که دستیابی به اهدافشان امکان‌پذیر نیست مگر اینکه راضی بشوند که بارها و بارها شکست بخورند. خوشبختانه می‌توانید آگاهانه ذهن خود را گول بزنید و بواقع مجدداً بگونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که به جای اینکه از رد شدن بترسید واقعاً انتظار آن را بکشید. شما به سختی می‌توانید هر روز صبح بیدار شوید و منتظر بمانید که شما را رد کنند.

دانلود کتاب از فیدیبو

ثروتمندترین مرد بابل

کسب و کار

این کتاب درباره‌ی موفقیت‌های شخصی هر یک از ماست؛ موفقیت به معنای دستاوردهای حاصل از توانایی‌ها و تلاش‌های ماست. آمادگی مناسب، کلید موفقیت ما به شمار می‌آید و به راه‌اندازی کسب و کار شخصی کمک زیادی می‌کند. بی‌شک اعمال ما توسط افکار ما جهت‌دهی می‌شوند و همین‌طور افکار ما جهت خود را از فهم و درک ما می‌گیرند. دانش و آگاهی مالی، به عنوان راه علاج درد بی‌پولی در این کتاب معرفی می‌شود. در واقع، هدف این کتاب، ارائه‌ی دانشی است به جهت پول درآوردن، نگهداری پول و بالاخره بیشتر کردن پس‌انداز شما. بی‌شک، بلندپروازی موفقیت مالی با علم به این دانش میسر می‌گردد. سفری می‌کنیم به بابل، مَهدی که در آن اصول اولیه‌ی مالی پایه‌ریزی شده است و هنوز در سراسر دنیا از آن استفاده می‌شود. بنا به توصیه‌ی نویسنده، علاوه بر آرزوی رسیدن به موفقیت مالی و افزایش حساب‌های بانکی، دستاوردهای مالی کلان و راه حل برای خلاصی از مسائل مالی از جمله انگیزه‌ها و افکاری است که باید مورد توجه قرار گیرد. چنانچه بسیاری از خوانندگان مشتاق از سراسر دنیا این نکته را تأیید کرده‌اند. هیچ تأیید و حمایتی از این بالاتر نیست که افراد با به‌کارگیری این اصول اولیه، به‌تدریج به موفقیت‌های مهم و چشمگیری دست یافته‌اند.

دانلود کتاب از فیدیبو

The post به این چهار روش کسب و کار خودتان را راه بیاندازید appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا