اخبار کسب و کار

آلبوم مهدی فریدون فر منتشر می‌شود

رسانه نوا – خواننده خوب و خوش صدای کشورمان مهدی فریدون فر به زودی تازه ترین قطعات موسیقایی خود را درقالب یک آلبوم با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می کند.

به گزارش رسانه نوا، مهدی فریدون فر که به عنوان آهنگساز هم فعالیت کرده، سابقه همکاری با چهره های سرشناس موسیقی در حوزه های مختلف را در کارنامه هنری خود دارد در ماه های آینده آلبوم جدید خود را روانه بازار می کند.

مهدی فریدون فر در تازه‌ترین گفت و گوی خود با رسانه نوا گفت: تصمیم نداشتم آلبوم تولید کنم و ساخت و انتخاب آثار بر پایه ی انتشار به صورت تک آهنگ بود. هر کدام سبک و حال و هوای خودشان را دارند. حتی قطعاتی که قبلا منتشر کرده ام با این دید که روزی در آلبوم قرارشان بدهم نبوده. سعی کرده ام از شعرای معاصر بهره ببرم و این را هم بگویم که آهنگسازی هر هشت قطعه به عهده خودم بوده است.

وی با اشاره به این موضوع که ای کاش زودتر به دنبال مجوز می رفت عنوان کرد: حدود ده ماه پروسه اخذ مجوز طول کشید و نام «هوای تو» را برایش انتخاب کردم. ای کاش زودتر به دنبال مجوز می رفتم چرا که شاید مسیر پیشرفت زودتر طی می شد. این آلبوم یک آلبوم هنری و مستقل است و به خود من یعنی مهدی فریدون فر خیلی نزدیک است. البته این را هم بگویم که نیم نگاهی هم به مارکت داشته ام.

مهدی فریدون فر متولد سال شصت و سه است و از سال هشتاد و پنج به صورت حرفه ای موسیقی را ادامه داد. از همان سال ساز گیتار را برای فراگیری انتخاب کرد و از سال هشتاد وهشت زیر نظر مانی رهنما به شکل آکادمیک مبانی آواز را آموخت. از سال نود قطعات موسیقایی خود را تهیه کرد و در قالب ِیک آلبوم با نام «سیب می چینم» قرار داد که به صورت اینترنتی منتشر شد.

نوشته آلبوم مهدی فریدون فر منتشر می‌شود اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا