اخبار کسب و کار

کنسرت پیانوآواز علیرضا قرائی‌منش و مهدی یغمایی برگزار می‌شود/ تجدید خاطرات «ژوان» در برج آزادی

رسانه نوا – مهدی یغمایی و علیرضا قرائی منش اعضای سابق گروه «ژوان» بار دیگر در کنار یکدیگر روی صحنه خواهند رفت.

به گزارش رسانه نوا، «ژوان» گروهی بود که طی سال های ۸۵ تا اوایل دهه نود قطعات خاطره انگیزی همچون «دختر بهار»، «سایه»، «یه حالی دارم این روزا»، «بهت قول میدم» و … را تولید و منتشر کرد و توانست توجه شنوندگان را جلب کند.

قرائی منش درمورد این کنسرت گفت: “پس از سال ها بار دیگر در کنار دوست خوبم مهدی یغمایی روی صحنه خواهیم رفت. در این کنسرت علاوه بر اجرای قطعات خاطره انگیز گروه «ژوان»، قطعات مستقل خودم و قطعاتی که من برای مهدی یغمایی ساخته‌ام را به همراهی هم اجرا می‌کنیم.”

وی افزود: “این کنسرت به صورت پیانو آواز اجرا خواهیم کرد که البته خیلی سخت تر از یک ارکستر بزرگ است. زیرا در این جا ارکستری وجود ندارد که اشتباه شما را پوشش دهد، پس کوچک‌ترین اشتباهی به چشم مخاطب خواهد آمد. همچنین می‌خواستیم که کنسرت را به طوری خاص اجرا کنیم و همیشه خاص بودن این نیست که ارکستر بزرگی روی صحنه داشته باشید یا اپنینگ خاصی برای آن طراحی کنید. بعضی وقت‌ها خاص بودن در سادگی است و مطمئن هستم که مخاطبان از این کنسرت لذت خواهند برد.”

گفتنی است کنسرت پیانو آواز «علیرضا قرائی منش» و «مهدی یغمایی» ۲۸ آذر در سالن برج آزادی برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سامانه ایران کنسرت مراجعه کنند.

نوشته کنسرت پیانوآواز علیرضا قرائی‌منش و مهدی یغمایی برگزار می‌شود/ تجدید خاطرات «ژوان» در برج آزادی اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا