اخبار کسب و کار

The Pathless یک بازی هنری دیگر از سازندگان Abzu است

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

طی مراسم معرفی بهترین بازی سال دیروز یعنی The Game Awards 2018 استودیوی Giant Squid از بازی جدید خود با نام The Pathless رونمایی کرد. با اینکه تریلر منتشر شده از بازی بسیار کوتاه است، اما با مشاهده آن می‌توان با حال و هوای کلی اثر و قهرمان اصلی داستان آشنا شد.

بازی The Pathless در سال ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن۴ و کامپیوترهای شخصی روانه بازار خواهد شد.

با توجه به تریلر، بازی‌کنان در نقش یک قهرمان زن قرار می‌گیرند و بیشتر فضای بازی را محیط‌های جنگلی تشکیل می‌دهند. با این حال هنوز مشخص نیست که با یک اثر تماما ماجراجویی (همانند Abzu) طرف هستیم یا اینکه المان‌های دیگری مثل مبارزات هم در آن قرار دارد. البته از آنجایی که شخصیت‌ اصلی بازی یک تیر و کمان همراه خود دارد، ممکن است بخش‌هایی از بازی به مبارزات اختصاص داشته باشد.

استودیو Giant Squid توسط «مت ناوا»، یکی از سازندگان Journey، تاسیس شد. اولین ساخته این استودیو Abzu نام داشت که از خیلی جهات یادآور Journey بود؛ با این تفاوت که در Abzu به اعماق اقیانوس‌ها سفر می‌کردید و با موجودات دریایی تعامل برقرار می‌کردید.

بازی The Pathless در سال ۲۰۱۹ برای پلی‌استیشن۴ و کامپیوترهای شخصی روانه بازار خواهد شد. بد نیست بدانید که این بازی هم در انحصار فروشگاه اپیک گیمز قرار دارد و تنها می‌توانید از طریق این فروشگاه نسخه کامپیوتری آن را تهیه کنید.

دانلود

  • mp4

منبع: Twinfinite

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post The Pathless یک بازی هنری دیگر از سازندگان Abzu است appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا