اخبار کسب و کار

فروش پایین آیفون XR منجر به کاهش درآمد تامین‌کنندگان شده است

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

اگرچه آیفون XR به خودی خود گوشی بسیار باکیفیت و جذابی محسوب می‌شود، اما آمار فروش آن اصلا مطابق انتظارات اپل نبوده است. هرچند اپل می‌گوید اوضاع بر وفق مراد است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد، اما طبق گزارش‌های متعدد، اپل چند بار میزان تولید آیفون XR را کاهش داده و شاهد کاهش فاحش در پیش‌بینی‌های مربوط به آمار فروش آن هستیم.

جدیدترین نشانه‌ی مبنی بر این وضعیت، به حال و روز شرکت تایوانی General Interface Solution برمی‌گردد که ماژول‌های مربوط به پنل‌های لمسی این گوشی را تامین می‌کند. طبق جدیدترین گزارش مالی این شرکت، درآمد آن کاهش یافته و این درآمد پایین‌تر از حد انتظار بوده است. نکته‌ی حائز اهمیت در رابطه با این گزارش، کاهش ۱۲.۱ درصدی درآمد این شرکت در مقایسه با ماه اکتبر ۲۰۱۸ است که به‌صورت غیر مستقیم، مدرکی دال بر پایین بودن آمار فروش آیفون XR به حساب می‌آید.

در حال حاضر، گفته می‌شود حدود ۳۰ تا ۳۵ میلیون آیفون XR روانه‌ی بازار شده که در سه‌ماهه اول و دوم سال ۲۰۱۹ این عدد پایین‌تر خواهد بود. فروش ۳۵ میلیون دستگاه از این گوشی آمار بدی محسوب نمی‌شود اما باید به گزارش‌های متعددی هم اشاره کنیم که مطمئنا تمام آن‌ها هم دروغین نیستند و نشان‌دهنده‌ی وضعیت فعلی این گوشی و شرکت اپل هستند. به همین خاطر باید بگوییم که اگرچه آیفون XR در مقایسه با مدل‌های XS و XS مکس پرطرفدارتر است، ولی محبوبیت آن پایین‌تر از حد انتظار بوده است.

منبع: Phone Arena

The post فروش پایین آیفون XR منجر به کاهش درآمد تامین‌کنندگان شده است appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا