اخبار کسب و کار

آلبوم «هرچه بود گذشت» یادواره استاد اسدالله ملک منتشر شد

رسانه نوا – آلبوم موسیقی «هرچه بود گذشت» یادواره استاد اسدالله ملک، با صدای همایون کاظمی، توسط «نشر و پخش جوان» منتشر و راهی بازار موسیقی کشور شد.

به گزارش رسانه نوا، همایون کاظمی که سالها پیش آلبوم «به یادآن گذشته» را در پاسداشت استادان حبیب الله بدیعى و معینى کرمانشاهى خوانده بود، تازه ترین اثر خود را تحت عنوان «هرچه بود گذشت» در دسترس موسیقی دوستان قرار داده است. این هنرمند در خصوص اثر تازه اش گفت: این آلبوم به یاد زنده یاد استاد اسدالله ملک به اجرا در آمده و شامل ۶ قطعه به عناوین «یاد تو»، «جدایی تو»، «آواز بیات اصفهان»، «جدایی»، «آسمون» و «آواز دشتی» است.

وی افزود: قطعات این اثر را سامان احتشامی تنظیم کرده و نوازندگی پیانو را نیز بر عهده داشته است. همچنین بابک شهرکی به عنوان نوازنده ویولون در این اثر همکاری داشته است. قطعات در استودیو پارت با صدابرداری بهنام شهرکی ضبط شده اند و مجموعه کل کار از ۱۳۹۶ آغاز شده و تولید و نشر آن تا ۱۳۹۷ به طول انجامیده.

همایون کاظمى در پایان خاطر نشان ساخت: چهار قطعه از این آلبوم از ساخته هاى استاد ملک در مایه دشتى ، اصفهان و شوشترى با ترانه هایى از زنده یاد بهادر یگانه، هما میر فشار و زنده یاد نواب صفا می باشد و دو قطعه آواز در دشتى و اصفهان با اشعارى از فریدون مشیرى و ایرج دهقان اجرا شده است.

این خواننده همچنین توضیح داد ترانه ى «جدایى» در زمان حیات استاد ملک با صداى خودش براى اولین بار ضبط و در این مجموعه دوباره خوانده شده است و سه ترانه دیگر باز خوانى هستند.

نوشته آلبوم «هرچه بود گذشت» یادواره استاد اسدالله ملک منتشر شد اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا