اخبار کسب و کار

اسرار تکنولوژی نمایشگر تاشو سامسونگ به سرقت رفت

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

بر اساس شکایت جدیدی که سامسونگ در کره جنوبی تنظیم کرده، بخشی از اسرار تکنولوژی نمایشگر تاشو این شرکت به سرقت رفته و سپس به دو شرکت چینی فروخته شده است. سامسونگ گفته که افراد سارق این نقشه‌ها، برای فروش آن به دو شرکت چینی حدود ۱۴ میلیون دلار پول دریافت کرده‌اند.

گفته می‌شود سامسونگ برای توسعه‌ی نمایشگرهای تاشو، حدود ۶ سال زمان صرف کرده و ۱۳۰ میلیون دلار پول خرج کرده است. به‌نظر می‌رسد افراد موردنظر یک شرکت صوری تاسیس کرده‌اند و بعد از دریافت نقشه‌های مربوط به این تکنولوژی، آن را به ازای دریافت ۱۵.۵ میلیارد ون، که حدود ۱۳.۸ میلیون دلار می‌شود، نقشه‌ها را در اختیار دو شرکت چینی قرار داده‌اند.

در حال حاضر شرکت‌های زیادی به دنبال بهره‌گیری از نمایشگر تاشو هستند.

در حال حاضر شرکت‌های زیادی به دنبال بهره‌گیری از نمایشگر تاشو هستند و به‌نظر می‌رسد این فناوری می‌تواند آینده‌ی گوشی‌های هوشمند را تا حد زیادی تغییر دهد. سامسونگ سال‌ها پیش از تصمیم خود برای توسعه‌ی چنین گجت‌هایی پرده برداشت و در نهایت مدتی قبل، نمونه‌ی اولیه نخستین گوشی تاشو خود را نمایش داد.

در بیانیه‌ای که سامسونگ در رابطه با این سرقت منتشر کرده، این سرقت به‌عنوان یک عمل «تاسف‌آور» توصیف شده و در ادامه آمده که آن‌ها از این پس بهتر از قبل از اسرار تکنولوژی‌های خود محافظت می‌کنند. هنوز تاریخی برای برگزاری دادگاه مربوط به این پرونده مشخص نشده و به‌نظر می‌رسد پلیس همچنان در جستجوی دو نفری است که احتمالا درگیر این سرقت بوده‌اند و ظاهرا سه نفر مرتبط با این پرونده هم بازداشت شده‌اند.

منبع: SlashGear

The post اسرار تکنولوژی نمایشگر تاشو سامسونگ به سرقت رفت appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا