اخبار کسب و کار

۷۵ درصد از کاربران آیفون و آیپد از iOS 12 استفاده می‌کنند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

حدود ۶ ماه از عرضه iOS 12 گذشته و حالا به‌نظر می‌رسد سه‌چهارم کاربران آیفون و آیپد از این نسخه از سیستم‌عامل iOS استفاده می‌کنند. این آمار را شرکت Mixpanel اعلام کرده است.

اگرچه آمار Mixpanel تا حدی متفاوت از آمار رسمی اپل است، اما هر دوی این آمارها نشان می‌دهد روند بهره‌گیری از iOS 12 بسیار سریع‌تر از iOS 11 بوده است.iOS 11 از جمله به‌روزرسانی‌هایی بود که مشکلات زیادی را به همراه داشت و به همین خاطر اپل مورد انتقادات گسترده‌ای قرار گرفت.

روند بهره‌گیری از iOS 12 بسیار سریع‌تر از iOS 11 بوده است.

قبل از عرضه iOS 12 خبرهایی منتشر شد که طبق آن‌ها، اپل ارائه‌ی تعداد زیادی از قابلیت‌های اصلی را به iOS 13 موکول کرده و در رابطه با iOS 12‌ عمدتا بر کیفیت عملکرد آن تمرکز کرده است. فارغ از صحت یا عدم صحت این موضوع، در iOS 12‌ تعدادی قابلیت جدید تعبیه شده که برخی از آن‌ها مانند ابزار مربوط به اندازه‌گیری مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

هرچند iOS 12 هم عاری از مشکلات نیست، ولی روی هم رفته اپل در این زمینه توانسته از مشکلات مربوط به iOS 11 درس بگیرد و کیفیت بهتری را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

منبع: UberGizmo

The post ۷۵ درصد از کاربران آیفون و آیپد از iOS 12 استفاده می‌کنند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا