اخبار کسب و کار

یک باگ نرم‌افزاری، بریدگی نمایشگر جدیدی را در پیکسل ۳ ایکس‌ال ایجاد می‌کند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

چه چیزی از یک بریدگی نمایشگر عظیم‌الجثه بدتر است؟ دو بریدگی نمایشگر. دقیقا این اتفاقی است که برخی از کاربران پیکسل ۳ ایکس‌ال با آن مواجه شده‌اند وقتی که به خاطر یک باگ نرم‌افزاری، یک بریدگی نمایشگر جدید در گوشی آن‌ها پدیدار شده است.

سایت Android Police گزارش داده که برخی از کاربران این گوشی متوجه یک باگ نرم‌افزاری شده‌اند که یک بریدگی نمایشگر مجازی را به‌صورت تصادفی در کنار گوشی (البته بیشتر در سمت راست) ایجاد می‌کند. اگرچه فقط تعداد بسیار کمی از کاربران با این مشکل مواجه شده‌اند، ولی آن‌ها خیلی سریع عکس‌های این اتفاق را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و این تصاویر هم مورد توجه تعداد زیادی از مخاطبین و سایت‌ها هم قرار گرفته است.

به گفته‌ی برخی از کاربران سایت Reddit که به این مشکل برخورده‌اند، با ریستارت کردن گوشی، این بریدگی نمایشگر مجازی هم ناپدید می‌شود. خوشبختانه گوگل از این مشکل خبر دارد و اعلام کرده که «به‌زودی» این مشکل را برطرف می‌کند. اگرچه ما دقیقا نمی‌دانیم که اصلا چرا گوگل تصمیم به ایجاد بریدگی نمایشگر مجازی در پیکسل ۳ ایکس‌ال گرفته، به‌خصوص بریدگی‌ای که کاری به اسپیکرها، دوربین‌ها و دیگر سنسورها ندارد. اما در هر صورت باید اذعان کنیم که این باگ تا حد زیادی خنده‌دار و سرگرم‌کننده است.

منبع: TechRadar

The post یک باگ نرم‌افزاری، بریدگی نمایشگر جدیدی را در پیکسل ۳ ایکس‌ال ایجاد می‌کند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا