اخبار کسب و کار

ماد گرافیکی جی‌تی‌ای ۵ بازی را بارها زیباتر می‌کند

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

دستکاری‌ها و مادهای زیادی برای جی‌تی‌ای ۵ (Grand Theft Auto V) ساخته می‌شود. برخی دستکاری‌ها شخصیت اصلی را تبدیل به آیرون من می‌کنند و برخی دیگر هم سعی می‌کنند بازی را از همان چیزی که هست زیباتر کنند. یکی دو روزی است که جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بازی‌سازی راک‌استار گیمز یعنی Red Dead Redemption 2 وارد بازار شده است. اگر قسمت قبلی رد دد ریدمپشن را بازی کرده باشید، می‌دانید که حتی هشت سال پس از عرضه هم از نظر گرافیکی بسیار زیباست. جی‌تی‌ای ۵ هم از این قضیه مستثنی نیست. به تازگی یک دستکاری جدید برای جی‌تی‌ای ۵ عرضه شده است؛ یک دستکاری که حسابی گرافیک بازی را شبیه به واقعیت می‌کند.

سازنده‌ی این ماد در طراحی آن از Red Dead Redemption 2 الهام گرفته است.

ماد گرافیکی NaturalVision Remastered برای جی‌تی‌ای ۵ چند وقتی است که عرضه شده، ولی مرتب آپدیت می‌شود و گرافیک بازی را از قبل هم زیباتر می‌کند. پایه‌ی گرافیکی جی‌تی‌ای ۵ به اندازه‌ی کافی بسیار خوب و زیباست، ولی با ماد NaturalVision اساسا تصاویری که از بازی دریافت می‌کنیم، غیرقابل باور هستند.

جدیدترین آپدیت این ماد گرافیکی، که آخرین آپدیت آن هم خواهد بود، سه چهار روزی است که منتشر شده. سازنده‌ی این ماد در مصاحبه‌ای با PC Gamer گفته است که این آپدیت جدید، بزرگترین و سخت‌ترین آپدیت برای ماد گرافیکی او بوده است. نکته‌ی جالب این جاست که سازنده‌ی ماد گرافیکی NaturalVision می‌گوید که در طراحی ماد جدید و سیستم آب و هوای ابری آن، به Red Dead Redemption 2 نگاه کرده است.

سازنده‌ی ماد که به اسم Razed شناخته می‌شود، درباره‌ی آپدیت ماد خود گفته است: «بخش زیادی از این آپدیت از بازی Red Dead Redemption 2 الهام گرفته شده است که به نظر من از نظر گرافیکی شگفت‌انگیز است. امیدوارم که بازی سال آینده روی کامپیوتر هم عرضه شود تا بتوانم آن را هم ماد کنم.»

می‌توانید در ادامه تصاویری از ماد NaturalVision Remastered را برای جی‌تی‌ای ۵ ببینید. این ماد از وب‌سایت gta5-mods قابل دانلود است.

منبع: PC Gamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

The post ماد گرافیکی جی‌تی‌ای ۵ بازی را بارها زیباتر می‌کند appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا