اخبار کسب و کار

Kou: آیپد مینی جدید در راه است

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی تکنولوژی، بازی‌های کامپیوتری، فرهنگ‌ و هنر، سلامت و زیبایی و سبک زندگی

دقیقا هفت روز تا مراسم جدید اپل باقی مانده که انتظار داریم در آن آیپد پرو های جدید معرفی شود. Ming-Chi Kuo که سابقه طولانی در لو دادن اطلاعات محصولات اپل دارد، به تازگی اطلاعات جدیدی از محصولات آتی اپل منتشر کرده است. آنطور که در این اطلاعات مشخص شده، باید انتظار عرضه یک آیپد مینی جدید را داشته باشیم. همچنین اپل اطلاعاتی از شارژر وایرلس خود یعنی AirPower که بیش از یک سال پیش معرفی شد و هنوز عرضه نشده را اعلام خواهد کرد.

آیپد پرو

Kuo بار دیگر تایید کرده که شاهد معرفی دو آیپد پرو جدید هستیم. هر دو آیپد به پورت USB Type-C مجهز شده‌اند، نمایشگر آن‌ها بهبود یافته و اپل پنسل جدید هم با USB Type-C معرفی می‌شود.

تمام این ویژگی‌ها را پیش‌تر هم درباره‌شان خوانده بودیم و چیز جدیدی نیستند. صرفا Kuo یک بار دیگر این اطلاعات را تایید کرده و حالا با اطمینان بیشتری می‌توانیم بگوییم شاهد آن‌ها در دو آیپد پرو جدید هستیم.

آیپد مینی

شگفتی اصلی به آیپد مینی جدید مربوط می‌شود. Kuo اعلام کرده که شاید در مراسم پیش رو شاهد آیپد مینی جدید باشیم. آیپد مینی از جمله محصولات اپل است که چند سالی است شاهد بروزرسانی نبوده است.

در این تبلت از پردازنده جدیدتر نسبت به آیپد مینی ۴ استفاده خواهد شد و پنل نمایشگر آن نیز ارزان‌تر خواهد شد. هنوز نمی‌دانیم منظور از ارزان‌تر چه چیزی است اما هرچه باشد احتمالا این تبلت کمتر از ۳۲۹ دلار قیمت خواهد داشت. ممکن است این تبلت در مراسم پیش رو و یا در زمانی بعد‌تر معرفی شود.

مک

در مراسم ۸ آبان اپل، کامپیوتر‌های جدید خانواده مک نیز معرفی می‌شوند. پیش‌تر در این زمینه خوانده بودیم که یک مک‌بوک ۱۳ اینچ در کنار مک مینی جدید و آی‌مک‌های جدید هم معرفی خواهد شد.

ایرپاور و ایرپادز

در کنار تمام محصولاتی که در مراسم ۸ آبان معرفی می‌شود، حدس زده می‌شود اپل اطلاعاتی از ایرپاور و ایرپادز جدید را هم اعلام کند. Kuo در این باره چندان مطمئن نیست اما حدس زده می‌شود اپل بالاخره پس از یک سال و چند ماه، اطلاعاتی جدید درباره شارژر وایرلس ایرپاور اعلام کند.

همچنین ایرپادز جدید نیز به کیسی با پشتیبانی از شارژ وایرلس مجهز خواهد بود. اضافه شدن پشتیبانی از شارژ وایرلس به کیس ایرپادز، سال گذشته و در کنار معرفی ایرپاور اعلام شد اما به دلیل اینکه عرضه ایرپاور تا این حد با تاخیر مواجه شده، اپل از عرضه کیس جدید ایرپادز هم خودداری کرده است.

دیگر بروزرسانی که ایرپادز دریافت خواهد کرد، چیپست جدید خواهد بود که می‌تواند ویژگی Hey Siri را به این هدفون بیاورد. با این ویژگی دیگر کاربران برای دسترسی به سیری لازم نیست انگشت خود را روی یکی از گوشی‌های ایرپادز نگه دارند و تنها با گفتن جمله Hey Siri، می‌توانند به سیری دسترسی داشته باشند.

مراسم اپل هشتم آبان ماه و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد. اطلاعاتی که امروز Kuo منتشر کرده بیشتر حدس و گمان‌هایی هستند که هنوز کاملا از آن مطمئن نیستیم. اما این خبر که اپل در حال توسعه نسل جدید آیپد مینی است، خبر هیجان انگیزی برای طرفداران تبلت‌های کوچک اپل به حساب می‌آید.

منبع: MacRumors

The post Kou: آیپد مینی جدید در راه است appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا