اخبار کسب و کار

ویژه برنامه آغاز ششمین سال برگزاری هزارصدا/ اجرای زنده کامران رسولزاده، مرتضی لطفی و بابک قادری

رسانه نوا – عصر روز شنبه دهم شهریور ۹۷ ، ویژه‌برنامه‌ای به مناسبت آغاز ششمین سال برگزاری هزارصدا، در حالی برگزار می‌شود که در آن، از بحث کارشناسی خبری نیست و به جای آن، جمعی از برگزیدان این سال‌های هزارصدا، در حضور جمعی از هنرمندان طراز اول موسیقی و ادبیات و همچنین تهیه‌کنندگان موسیقی اجرای برنامه خواهند کرد.

به گزارش رسانه نوا، این برنامه برای اولین بار در سالن اصلی فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود و به نوعی آغاز فصل جدیدی در برنامه‌های هزارصداست.

در این برنامه (به ترتیب حروف الفبا) علی احمدیان، میلاد اسدی، علی بنیادی، مصطفی پاریزی، امیرمسعودخسروی، محمدرضا رامزی، علیرضا ظریف، بهمن عصار و گروه موسیقی نوای خیال به سرپرستی جهانبخش احمدپور و خوانندگی حسین پیرحیاتی اجرای برنامه خواهند داشت. این هنرمندان جوان در برنامه‌های مختلف هزارصدا درخشیده‌اند و کارشان مورد تایید هنرمندانی قرار گرفته است که به عنوان کارشناس در برنامه هزارصدا حضور داشتند.

همچنین اجرای خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا و شاعر بااحساس، کامران رسولزاده پایان‌بخش این برنامه خواهد بود. پیش از آن خواننده و مدرس مطرح آواز، مرتضی لطفی یکی دیگر از خوانندگان مهمان برنامه است. در طی پنج سال برگزاری برنامه هزارصدا، چندین تن از شاگردان لطفی برندگان برنامه هزارصدا بودند که عرفان کیا و امیدافخم که برگزیده‌های نهایی سال‌های ۹۲ و ۹۵ بودند، از آن جمله‌اند. یکی دیگر از خوانندگان مهمان که در بخشی از این برنامه آثاری را برای مخاطبان اجرا خواهد کرد بابک قادری‌ست. قادری پیش از این هم چند بار مهمان برنامه هزارصدا بود.

بنابر اعلام آرش نصیری مدیر هزارصدا، در این برنامه تعدادی از هنرمندان موسیقی و شاعران و ترانه‌سرایانی که پیش از این داور برنامه هزارصدا بودند و همچنین تعدادی دیگر از هنرمندان موسیقی مهمان ویژه این برنامه‌اند. یکی از اتفاقات ویژه برنامه هم حضور جمعی از اعضای مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری و موسیقی‌ست که به صورت به برنامه دعوت شده‌اند.

هزارصدا برنامه برای کشف و معرفی استعدادهای موسیقی‌ست که از شهریور سال ۱۳۹۲ با مدیریت و اجرای روزنامه‌نگار باسابقه موسیقی، آرش نصیری در فرهنگسرای ارسباران آغاز به کار کرد و به این ترتیب این روزها در آستانه ششمین سال برگزاری‌ست. این برنامه در نیمه دوم سال ۱۳۹۳ و نیمه اول سال ۱۳۹۴ در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد و هم اکنون و در سال ششم برگزاری، به فرهنگسرای اندیشه نقل مکان کرده است. براساس آنچه تاکنون اعلام شده به زودی بخش موسیقی اقوام ایرانی، موسیقی سنتی و موسیقی پاپ این برنامه در شهرستان‌های مختلف هم آغاز خواهد شد.

این برنامه راس ساعت ۱۸ روز شنبه دهم شهریور در سالن اصلی فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، روبروی باشگاه پیام آغاز خواهد شد.

نوشته ویژه برنامه آغاز ششمین سال برگزاری هزارصدا/ اجرای زنده کامران رسولزاده، مرتضی لطفی و بابک قادری اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا