اخبار کسب و کار

«حال» خاطرات پراکنده را در برج آزادی روایت می کند

رسانه نوا – گروه موسیقی «حال» به سرپرستی و خوانندگی «محمد فکری» ۱۵ شهریور برای نخستین بار به صورت رسمی به اجرای زنده می‌رود.

به گزارش رسانه نوا، گروه موسیقی «حال» از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز و اسفند سال ۱۳۹۵ نیز آلبوم «خاطرات پراکنده» را منتشر کرده است.

در کنسرت پیش رو قرار است ۱۵ قطعه در دو بخش اجرا شود که از این میان دو قطعه «باغ اقاقی» و «گَر به تو افتاد نظرم» با شعری از اقبال لاهوری، تا کنون منتشر نشده اند و برای نخستین بار شنیده خواهند شد. همچنین قطعه «در خیال» نیز بر اساس ملودی مازندرانی «دَر نِه جان» ساخته شده است؛ این در حالی است که بیشتر قطعات توسط گروه و بر روی اشعار «سید عبدالجواد موسوی» ساخته شده است.

محمد فکری (سرپرست و خواننده)، فرزاد رضایی (رهبر ارکستر، گیتار الکتریک)، مقداد مهدوی (پیانو)، اشکان چیذری (گیتار باس)، راز گرانپایه (گیتار الکتریک)، پرهام فرزام (درامز)، محمد فرخی (پرکاشن و دف) و محمد دارایی (هارمونیکا) اعضای گروه را تشکیل می دهند.

کنسرت گروه موسیقی «حال» به سرپرستی و خوانندگی «محمد فکری» روز پنج شنبه ۱۵ شهریور از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن اصلی برج آزادی روی صحنه می‌رود.

نوشته «حال» خاطرات پراکنده را در برج آزادی روایت می کند اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا