اخبار کسب و کار

پیش از فرزندآوری چه کتاب‌هایی باید بخوانیم؟

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

اگر فکر می‌کنید بچه‌دار شدن و تشکیل خانواده موضوعی غریزی است و برای آن نیازی به مهارت و دانش ندارید، خودتان را برای مواجه شدن با هزاران مشکل ریز و درشت آماده کنید. چرا که فرزندآوری و تشکیل خانواده نه تنها موضوعی مهم و حیاتی است، که نیاز به دانش و مهارت گسترده دارد و هر کسی از پس مسئولیت‌های آن به سادگی برنمی‌آید. امروزه فرزندآوری بدون آگاهی و برنامه‌ریزی می‌تواند به اشتباهی مهلک و جبران ناپذیر تبدیل شود. اشتباهی که علاوه بر سرنوشت شما، سرنوشت فرزندتان را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد. به همین خاطر است که کتاب های مادر و کودک تمرکز زیادی بر آگاهی‌های پیش، حین و پس از بارداری دارند.
پس اگر حتی در فکر بچه‌دار شدن هستید، کتاب‌های زیر را خریداری کنید و بخوانید تا با مهارت‌های کلیدی فرزندآوری آشنا شوید و والدی آگاه برای فرزندتان باشید.

کودک، خانواده، انسان

دو مادر به مدت ۵ سال در یک گروه تربیت کودک فعالیت می‌کنند تا بتوانند فرزندانشان را به بهترین روش تربیت کنند. آنها که زیر نظر یک دکتر حرفه‌ای در این گروه فعالیت می‌کردند، نتیجه مشارکتشان را در قالب این کتاب گرد هم می‌آورند و با زبانی ساده و خالی از پیچیدگی‌های روانشناسی، به بیان تجربیات خود در زمینه فرزندپروری می‌پردازند.
این کتاب با بیانی ساده و خواندنی به شما نشان می‌دهد که تربیت کودک کاری ساده و پیش پا افتاده نیست و باید برای آن دانش و مهارت کافی داشته باشید.
به گفته بسیاری از مخاطبان، «کودک، خانواده، انسان» یکی از بهترین کتاب‌هایی است که در خصوص تربیت فزند نوشته شده است.
این کتاب را نشر نی در سال ۱۳۹۳ منتشر کرده است.

خرید کتاب از فیدیبو

این کتاب‌ در کمپین #چی_بخونم قرار دارد و می‎‌توانید آن را با ۳۰ درصد تخفیف از سایت فیدیبو دانلود و مطالعه کنید.
کد تخفیف: off30

تربیت بدون فریادتربیت بدون فریاد

کتاب «تربیت بدون فریاد» هم از شما پدر و مادری آرام و قابل قبول می‌سازد و هم از فرزندتان. این کتاب که شیوه نوینی در تربیت کودک ایجاد کرده، به شما کمک می‌کند تا آرامش را به کانون خانواده‌تان بازگردانید و کودکی شاد و آرام تربیت کنید. هال ادوارد رانکل، نویسنده این کتاب، آنقدر دغدغه صلح و آرامش دارد که مؤسسه‌ای به نام «زیستن بدون فریاد» تأسیس کرده تا در ساختن دنیایی آرام‍‍ و بدون خشونت سهیم باشد.
این کتاب را نشر صابرین در سال ۱۳۹۵ منتشر کرده است.

خرید کتاب از فیدیبو

این کتاب‌ در کمپین #چی_بخونم قرار دارد و می‎‌توانید آن را با ۳۰ درصد تخفیف از سایت فیدیبو دانلود و مطالعه کنید.
کد تخفیف: off30

راهنمای والدین