اخبار کسب و کار

ماین‌کرفت جدید روندی شبیه به دیابلو دارد

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

استودیوی بازی‌سازی «مویانگ» (Mojang)، سازنده‌ی بازی معروف ماین‌کرفت، بالاخره می‌خواهد یک بازی جدید غیر از ماین‌کرفت بسازد؛ البته قرار نیست از دنیای ماین‌کرفت فاصله بگیریم و بازی جدید مویانگ هم در دنیای ماین‌کرفت اتفاق می‌افتد. مویانگ از یک بازی نقش‌آفرینی به اسم «ماین‌کرفت: سیاهچاله‌ها» (Minecraft: Dungeons) رونمایی کرده است.

بازی Minecraft: Dungeons برای پلتفرم کامپیوتر ساخته می‌شود و قرار است در سال ۲۰۱۹ وارد بازار شود.

بازی Minecraft: Dungeons برای پلتفرم کامپیوتر ساخته می‌شود و قرار است در سال ۲۰۱۹ وارد بازار شود. استودیوی مویانگ می‌گوید که یک تیم کوچک مشغول ساخت این بازی هستند و در ساخت آن، از نقش‌آفرینی‌های اکشن کلاسیک الهام گرفته‌اند.

لازم نیست تیزر کوتاه بازی را ببینید تا متوجه شوید که احتمالا بازی Minecraft: Dungeons از نظر روند، شبیه به مجموعه بازی‌های دیابلو و دیگر نقش‌آفرینی‌های اکشن شبیه به آن خواهد بود. روند بازی قرار است حول مبارزه در سیاهچاله‌ها و پیدا کردن آیتم‌های جدید مثل سلاح‌ها و زره‌ها طراحی شود.

سازندگان بازی Minecraft: Dungeons می‌گویند که یک خط داستانی هم برای بازی‌شان طراحی کرده‌اند و بازی هم‌چنین محیط‌ها و سیاهچال‌های زیاد و متنوعی خواهد داشت. از نظر ظاهری هم بازی Minecraft: Dungeons فرقی با بازی اصلی ماین‌کرفت ندارد.

بازی هم‌چنین حالت چند نفره هم دارد و تا چهار نفر می‌توانند به صورت همکاری در سیاهچال‌های Minecraft: Dungeons با یکدیگر بازی کنند.

می‌توانید در ادامه تریلر رونمایی این بازی را ببینید.

دانلود

  • mp4

منبع: IGN

The post ماین‌کرفت جدید روندی شبیه به دیابلو دارد appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال جیران از هکس دانلود دانلود سریال جیران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا