اخبار کسب و کار

سالار عقیلی و مهیار علیزاده پروژه «طرحی نو دراندازیم» را ادامه می‌دهند

رسانه نوا –سالار عقیلی و مهیار علیزاده که مردادماه سال جاری برای اولین‌بار در قالب یک پروژه مشترک کنسرت-نمایش «طرحی نو دراندازیم» را طی ۳ شب در تالار وحدت روی صحنه بردند، ۱۴ شهریور ماه در قالب کنسرت-نمایش «بگو کجایی» در تهران رویال هال به اجرای برنامه می پردازند.

به گزارش رسانه نوا، در بخش اول این اجرا حریر شریعت زاده با نوازندگی پیانو، سالار عقیلی را در اجرای قطعاتی همچون سپید و سیاه و مرا رها مکن همراهی می کند.

در بخش دوم هم کنسرت-نمایش «بگو کجایی» با آهنگسازی مهیار علیزاده و خوانندگی سالار عقیلی به روی صحنه می رود. رضا موسوی در این بخش کارگردانی اثر را به عهده دارد و مارال فرجاد بازیگر کنسرت-نمایش خواهد بود.

مهیار علیزاده که اولین کنسرت-نمایش ایرانی را با اجرای «در شعله با تو رقصان» در سال ۱۳۹۲ به روی صحنه برده درباره تجربه تازه اش با سالار عقیلی می گوید: «سالار عقیلی در این اجرا با من به عنوان مولف اثر همراهی زیادی داشت و انعطاف او باعث شد «بگو کجایی» تبدیل به اثری متفاوت در میان کنسرت-نمایش های اجرا شده تا به امروز باشد و مردم از این اثر استقبال خوبی داشته باشند. بازی خانم مارال فرجاد در این اثر از نکات مثبت در این اجرا است و او به حق توانست ما را در ارائه کارمان دلگرم و مطمئن کند.»

علیزاده در ادامه با اشاره به استقبالی که مردم ایران از اجرای «طرحی نو دراندازیم» در تالار وحدت داشتند افزود: «انتظار این بود که این تجربه شب های بسیار بیشتری در تالار وحدت به روی صحنه برود اما ترافیک شدید برنامه های آن مجموعه و محدودیت هایی که ما در این زمینه داشتیم پایمان را به تهران رویال هال باز کرد».

مارال فرجاد که تنها بازیگر این کنسرت- نمایش است درباره همکاری مهیار با علیزاده سالار عقیلی و گفت:«پیش تر به واسطه علاقه ای که به صدای آقای عقیلی داشتم تنها می توانستم مخاطب این آثار باشم اما حالا اولین تجربه کنسرت- نمایش را پشت سر گذاشته ام و از این همکاری راضی هستم. خاصه که آهنگ های زیبای آقای علیزاده و کارگردانی آقای رضا موسوی با متن زیبایی که برای «بگو کجایی» نوشته اند با صدای آقای عقیلی همراه شده و برای من به عنوان بازیگر حسی روی صحنه این کنسرت- نمایش ایجاد کرده که پیش از این تجربه اش نکرده بودم».

در اجرای پیش رو، آنسامبل مهیار علیزاده به سرپرستی بهنام ابوالقاسم با همراهی گروه کُر ۲۱ نفره تنال به رهبرى میلاد عمرانلو روی صحنه خواهند رفت. پدرام فریوسفی(ویولن)، امین غفاری(ویولن آلتو)،پیمان حاتمى(گیتار)،مهیار طهماسبى(ویولنسل)، فرشید پاتینیان(کنترباس)، بهتاش ابوالقاسم (پرکاشن)،امیرحسین علیرضایى(دستیار آهنگساز) و نگین شکیبا (دستیار کارگردان) در این پروژه حضور دارند.

کارگردانی هنری و طراحى صحنه کنسرت-نمایش «بگو کجایی» را «رضا موسوی» به عهده دارد.

این اثر ساعت ۲۱:۳۰ چهارشنبه ۱۴ شهریورماه با تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری «ققنوس» به مدیریت «محمدحسین توتونچیان» در قالب فستیوال موسیقی ققنوس روی صحنه می‌رود.

فستیوال موسیقی ققنوس افتتاحیه ای است با شکوه برای رونمایی از سالن مجهز تهران رویال هال واقع در هتل اسپیناس که ۲۶۰۰ نفر گنجایش دارد.

نوشته سالار عقیلی و مهیار علیزاده پروژه «طرحی نو دراندازیم» را ادامه می‌دهند اولین بار در رسانه نوا. پدیدار شد.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا