اخبار کسب و کار

 حضور دیجی‌کالا در نمایشگاه ملی صنایع دستی ۱۳۹۷

دیجی‌کالا مگ – منبع جامع اخبار و مقالات تخصصی در حوزه‌ی محصولات دیجیتال، دانش و فناوری و بازی

نمایشگاه ملی صنایع دستی امسال از سوم تا نهم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، در سالن‌های ۸، ۹، ۱۰، ۱۱ و سری ۲۵ برگزار خواهد شد. دیجی‌کالا هم برای سومین سال پیاپی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر منتظر دیدار شما دوستان همیشه همراه در غرفه شماره ۹۴ سالن ۸ نمایشگاه هستیم.

حضور بیش از ۲۸۰ هنرمند

امسال نیز هنرمندان کشورمان از شهر‌ها و استان‌های مختلف با حضور خود و آثار هنری‌شان رنگ و لعابی دیگر به این نمایشگاه خواهند بخشید. بیش از ۲۸۰ هنرمند با آثار هنری، صنایع‌دستی و سوغاتی‌های خوراکی شهر و استان خود در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و محصولات خود را در فضایی زیبا و کاملا ایرانی به شما عزیزان عرضه خواهند کرد.

تنوعی از صنایع‌دستی و آثار هنری

وقت آن رسیده که خانه خود را با آثار هنری و صنایع‌دستی زیبای این هنرمندان تزیین کنید و حال و هوایی دیگر به خانه خود بدهید. انواع صنایع‌دستی مثل گلیم‌، حصیر‌، شیشه‌های دست‌ساز، انواع سفال و سرامیک، مینا و شمار زیادی از سایر آثار هنری هنرمندان ایرانی در این نمایشگاه در دسترس بازدید‌کنندگان خواهند بود.

خوراکی‌های خوشمزه‌ی سنتی

علاوه بر انواع آثار هنری و صنایع‌دستی، خوراکی‌های خوشمزه و سوغات استان‌های مختلف هم در فضای باز این نمایشگاه توسط زنان و مردان هنرمند کشورمان عرضه خواهد شد. سیاه چادرهای عشایر استان خراسان، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه با انواع آش‌، دوغ، سمبوسه، نان‌های محلی و خوراکی‌های خوشمزه‌ی دیگر از شما استقبال خواهند کرد و با خونگرمی و صمیمیت سوغات شهر خود را داغ و تازه در اختیار شما قرار خواهند داد.

این روزهای پایانی تابستانی فرصت خوبی است برای گذراندن یک روز به یادماندنی در کنار خانواده در فضای گرم و صمیمی این نمایشگاه و لذت بردن از خوراکی‌های خوشمزه‌ی آن. پس فرصت را از دست ندهید و حتما در این بازه زمانی یک هفته‌ای از این نمایشگاه بازدید کنید.

The post حضور دیجی‌کالا در نمایشگاه ملی صنایع دستی ۱۳۹۷ appeared first on دیجی‌کالا مگ.

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا